Анонси

Понад 100 спортсменів різних вікових та вагових категорії змагались у ХустіПереглядів: 448 | 2017.04.11 16:53

8–9 квітня на спортивній базі «Олімп» міста Хуст відбувся чемпіонат Закарпатської області ОКДЮСШ, спортивних ліцеїв із важкої атлетики.  

У змаганнях брали участь команди м. Ужгорода, Сваляви, Виноградова, Хуста, а також с. Тур’ї Ремета та смт В. Березного.

Змагання проводилися в чотири потоки у різних вікових та вагових категоріях. У перший день змагались дівчата та юнаки до 13 та 15 років.

Перший потік (дівчата)

категорія 48 кг

 І місце – Вікторія Попович (Свалява), тренер Попович В.;

ІІ місце – Богдана Синюк (Іршава), тренер Шкарупа Ю.

І місце – Тетяна Магурська (Іршава), тренер Шкарупа Ю.

категорія 53 кг

І місце – Владислава Ганчич (Іршава), тренер Світлик Ю.

ІІ місце – Василина Боднарик (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

категорія 58 кг

 І місце – Емілія Богаш (Ужгородський р-н), тренери Тара І., Джупіна Р.

категорія 63 кг

 І місце – Богдана Кіяк (Ужгородський р-н), тренери Тара І., Джупіна Р.

категорія 69 кг

І місце – Валерія Бабущак (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

категорія 75 кг

І місце – Аліна Романець (Іршава), тренер Шкарупа Ю.

У другому потоці змагалось понад 20 учасників (хлопці)

категорія 56

І місце – Павло Свербинко (Ужгородський р-н), тренери Тара І., Джупіна Р.

ІІ місце – Арсен Теплухін (Хуст), тренер Кемень М.

ІІІ місце – Михайло Товтин (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

Третій потік:

категорія 62 кг

І місце – Іван Робовекій (Виноградів), тренер Поп М.

ІІ місце – Віктор Шпонтак (Ужгород), тренер Перебзяк В.

ІІІ місце – Віталій Мешко (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

категорія 69 кг

І місце – Михайло Ступин (Свалява), тренер Фотул С.

ІІ місце – Віктор Самуляк (В.Березний), тренер Опаленик І.

ІІІ місце – Сергій Афонін (Ужгород), тренер Галішин

Четвертий потік

категорія 77 кг

І місце – Юрій Мешко (Свалява), тренер Попович В.

ІІ місце – Василь Мешко (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

ІІІ місце – Едуард Найпавер (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

категорія 85 кг  

І місце – Іван Сурмай (В.Березний), тренер Опаленик І.

ІІ місце – Едуард Попович (Свалява), тренер Попович В.

ІІІ місце – Даніел Шпонько (Ужгород), тренер Стахов О.

категорія 94 кг

І місце – Євген Сілій (Іршава), тренер Світлик Ю.

ІІ місце – Юрій Бреньо (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

ІІІ місце – Станіслав Мешко (Тур’я-Ремета), тренер Легеза В.

Усі спортсмени були нагороджені грамотами та медалям управлінням молоді та спорту облдержадміністрації (начальник Ерфан В.). Змагання проводяться з метою популяризації важкої атлетики та відбору до збірної Закарпаття.

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *