Анонси

Футбол на Виноградівщині: гравці на заробітках, стадіони в травіПереглядів: 544 | 2017.06.07 12:23

Більшість гравців виїхала на заробітки. Стадіони пустують і заростають травою.

e8c1a85-screenshot-2

На початок червня лише чотири команди заявили про готовність брати участь у районному чемпіонаті.

Тому змагання досі не розпочалися. Стадіони в селах пустують і заростають травою, грати на них нікому. Це при тому, що ще три роки тому в районній першості брали участь 18 команд, які змагалися у двох зонах.

Тенденція до зменшення кількості команд-учасниць чемпіонату стала помітною з 2015 року і досі продовжується,- розповідає керівник районної федерації футболу Йосип Гевеші.- Найгірша ситуація у затисянських селах. У Чорнотисові, Чепі, Неветленфолу майже всі спортивно обдаровані юнаки виїхали за кордон. Лише окремі з них там виступають у футбольних клубах, а більшість змушена заробляти на прожиття на будівництві і на заводах.

Відсутність сільських команд функціонери та спортивні активісти намагаються компенсувати міні-футболом, де не потрібно багато гравців і немає вікових та інших обмежень. Зараз паралельно проходять дві такі першості – районна і міська. Та це не вирішує проблем сільського футболу.

Тому в районній федерації сподіваються до наявних чотирьох залучити ще бодай дві команди з сіл і розпочати традиційний чемпіонат уже через тиждень.

goloskarpat.info

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *