Анонси

Всеукраїнські змагання з гирьового спорту в Ужгороді (ВІДЕО)Переглядів: 399 | 2017.06.07 12:47

Протягом двох днів спортсмени Західної України боролися за першість у СК “Юність”

3a4499a4c30d6f082d254099c90f2c24_XL

Всеукраїнські змагання з гирьового спорту зібрали в Ужгороді з півсотні спортсменів Західної України. У СК «Юність» протягом двох днів чоловіки і жінки боролися у кількох видах програми індивідуальної та командної першостей. Турнір організували завдяки Закарпатському осередку федерації і союзу гирьового спорту та Управлінню молоді і спорту ЗОДА.

У двоборстві у ваговій категорії чоловіків до 73 кг за першість змагалися тренер із власним підопічним. Закарпатці Василь Потокій та Михайло Гичка протягом усього змагального дня йшли підйом-у-підйом, ривок-у-ривок. І якщо у поштовху гирь вагою 24 кг обома руками Михайло випередив свого тренера на один поштовх (148 проти 147 разів), уже у ривку Василь покращив результат до 196 разів проти 192-ох у Михайла. Відповідно, саме Потокій і святкував перемогу у двоборстві. Втім, для Михайла Гички ці змагання стали знаковими, адже хлопець встановив особистий рекорд підйомів.

Серед дівчат у ваговій категорії до 58 кілограм перемогу святкувала Оксана Панькевич з Хмельницького. Дівчина нещодавно повернулася з Чемпіонату Європи, на якому виступала у складі збірної України. Тому на ужгородських змаганнях не змогла показати максимум, але боролася до кінця.

Уже за місяць – з 7 до 9 липня — Ужгород прийматиме клубний Чемпіонат Європи з гирьового спорту. Змагання також відбудуться у першому залі СК «Юність». Очікується на приїзд понад 200 спортсменів. Детальніше у сюжеті “Ужінформ”:

zak-kor.net

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *