Анонси

На Тячівщині відбулося офіційне відкриття новозбудованого стадіону з сучасним облаштуваннямПереглядів: 389 | 2017.06.07 15:47

Важлива пропоганда серед гірського населення про футбол та здоровий спосіб життя.

1496818008_dsc_0226-300x200

Дана подія стала надзвичайно приємною як для любителів гри мільйонів так і для мешканців Лопухова та району. Адже новий стадіон надасть більших можливостей для розвитку фізичної культури і спорту, зокрема такого видовищного виду як футбол і здорового способу життя серед населення.

Іван Фабрицій подарував ФК «Брустури» шість футбольних м’ячів, спеціальну сумку лікаря з повним набором необхідних медикаментів та інші необхідні атрибути. Маючи тренувальну базу, команда удосконалюватиме свою майстерність і тішитиме свої уболівальників.

– Я думаю, що завдяки таким заходам у нас організовуються колективи і ростуть здорові діти. Відкриття нового стадіону та допомога у приладдях, дає новий поштовх для розвитку юнацького футболу в районі, а відповідно – це значний вклад у футбольне майбутнє усієї держави. Особливо почесно, що, окрім своєї ключової функції – виховання молодого покоління українських футболістів, – підкреслив Іван Фабрицій.

transkarpatia.net

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *