Анонси

Чемпіонат Закарпаття з футболу. Перша ліга, 7 тур: або пан, або пропав…Переглядів: 313 | 2017.06.10 11:14

У неділю матимемо матчі першості області, у яких для багатьох клубів обох зон актуальною буде приказка, винесена в заголовок.

8824894db0832eb9664338fdafb767f2

Звичайно, ідеться не в буквальному сенсі, але тим не менше актуально. Про що мова?

Розпочнемо із Західної зони. В останніх іграх дещо із втратами заграли потенційні лідери: березнянські, коропецькі й великокопанські футболісти. Перші в трьох іграх набрали 3 очки, другі – шість, а треті – теж три. Грати ж доведеться відповідно з другою, першою й третьою командами. Притому на виїзді. Отже, якщо доведеться поступитися лідерам («Вітязю», «Ф.Медвідя» й залізничникам), то це зміцнить позиції останніх і навпаки, медалеві амбіції дещо притупить вищеназваних трьом колективам, які поки на шостому, п’ятому й сьомому місцях. Повинні бути хороші протистояння, тим паче, що саме фактично в цих колективах зосереджені кращі бомбардири чемпіонату.

Так само важливим є мукачівське дербі «Бобовище» – «Ракошино». Господарям потрібно очки, щоб продовжувати успішну ходу за нагороди, а гостям, які після провального старту стали набирати темп, важливо його не втратити. Фаворитами в названих зустрічах, безумовно, лишаються господарі. Але чи всі вони обійдуться без втрат?

З інших поєдинків Західної зони лишаються ФК «Заріччя» – ФК «Рутенія» (Сторожниця) та ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ «Україна» (Невицьке). За винятком зарічан, для інших суперників це теж своєрідне «або пан, або пропав». Адже йдеться про дно «турнірки», і кожна нова втрата очок тільки ускладнює й без того непросте становище.

Отож у цілому в Західній зоні матимемо поєдинки «високого градусу».

Такими ж очікуються двобої й у Східній зоні. «Говерла» іде зі стовідсотковим результатом, але грати доведеться на виїзді з «Вікторією», яка друга. Центральний матч туру! Для білоцерківців теж значною мірою «або пан, або пропав». Аде в разі переможного успіху вдасться скоротити відставання від лідера на 2 очки. Поразка ж і навіть нічия майже коронують ясінянців на першому місці в «доекваторній» стадії змагань.

Інші два колективи з квартету лідерів – «Терново» і «Вишково» – зустрінуться з дев’ятою й сьомою командами – футболістами з Дубового й Великого Бичкова. Важче доведеться вишківцям, бо вони зі СК «Ім. І.Яремчука» поміряються силами на виїзді.

П’ятим є «Інтер». Абсолютний чемпіон ліги прийматиме вдома передостанній «Авангард». Знову: «Або пан, або пропав». Перемога високою мірою гарантує команді з Ганичів після туру потрапляння до першої трійки, а тересвянцям дає можливість піднятися з низів. У разі невдач окреслені амбітні перспективи відкладуться на пізніше. Іще матимемо поєдинки «Беркут» – «Верховина» та «Діброва» – ДЮСШ. Перший матч є щонайменше боротьбою за золоту середину в «турнірці», а другий – із акцентом на аутсайдерство. Особливо очки потрібні тячівцям, які поки суперничають без очкових здобутків.

Отож уболівайте за свої команди: їм є що втрачати й здобувати в сьомому турі! Єдине прохання до фанів: підтримуйте свої колективи коректно, умійте гідно переносити поразки своїх клубів. Адже футбол – насамперед свято, а не суперництво за перемогу будь-якою ціною…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *