Анонси

Бліц звітує (ФОТО, ВІДЕО)Переглядів: 458 | 2017.06.19 19:51

vidnova

16 та 17 червня у облмуздрамтеатрі тривали звітні концерти народного художнього колективу студії сучасного танцю «Бліц» – багаторазових чемпіонів України та світу.

11

Ужгородський «Бліц» знають і люблять уже не перший рік не тільки в нашому місті, а й далеко за його межами. Потрапити на сьомий звітний концерт було стільки охочих, що вирішили зробити додатковий виступ.

Представили дві програми: першого дня — «Дивіться, чого мене навчили в «Бліці», де свою майстерність демонстрували танцівники-початківці, а другого — «Дивіться, чого ми досягли з «Бліцом!»: тут виступили досвідчені бліцівці, що танцюють уже не перший рік.

44

У рамках другого звітного концерту представили й фольк-шоу «Віднова», безпосередніми учасниками якого є не лише танцівники студії сучасного танцю, а й студентка філфаку УжНУ Ганна Шміляк.

Концерт виявився музично й емоційно насиченим, глядачам демонстрували життя танцівників за кулісами, їхній шлях до перемог.

Нині бути частиною колективу – за честь, тож бажаємо студії нових звершень, а її керівнику Альоні Камінській натхнення й сил рухатися уперед!

Ксенія Шокіна,

фото Сергія Денисенка

mediacenter.uzhnu.edu.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *