Анонси

В історичній частині Ужгорода побудують велоструктуру?Переглядів: 451 | 2017.06.23 08:33

В обласному центрі буде веломаршрут європейського зразка з усіма зручностями протяжністю 5,6 кілометрів.

2013-07-30_08-56-03_390

20 червня, у рамках «Майстерні міста» в Ужгороді на набережній Незалежності відбулася неформальна зустріч із начальником управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради Ольгою Травіною.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

Керівник економічного відомства міськради розповіла про грантові проекти, які впроваджуються в Ужгороді за підтримки закордонних партнерів.

«Нашими основними закордонними партнерами є Польща та Словаччина, добра співпраця і з сусідньою Угорщиною. Уже цього місяця ми подаємо повністю завершений проект з облаштування велоструктури в історичній частині Ужгорода. Цей проект має шанс бути реалізованим у рамках програми співробітництва України, Польщі та Білорусі. Якщо все вдасться, то в обласному центрі буде веломаршрут європейського зразка з усіма зручностями протяжністю 5,6 кілометрів. Його унікальність у тому, що велодоріжки будуть привʼязані до туристичних локацій міста та у завершеному вигляді утворять велике коло навкруги історичного центру міста», – відзначила начальник управління економіки та стратегічного планування.

0312.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *