Анонси

Збірна Виноградівщини з аматорського міні-футболу візьме участь у міжнародному турнірі в Угорщині (ВІДЕО)Переглядів: 268 | 2017.07.08 16:20

liga-vingrad

Шостий тур було зіграно 24 червня, а останній, вирішальний, сьомий тур команди відіграли 1 липня. Перед завершальними поєдинками одразу три команди претендували на перше місце, а дві з цих трьох команд зустрічались між собою, тож інтрига у турнірі трималась до останнього.

Винград справився із свої суперником, в лиці «JJ-2» і став чемпіоном Ліга аматорського міні-футболу Виноградівщини. Чорна гора та Тиса вирішували долю срібних нагород та бойова нічия зіграла на користь синьо-білих. Тисівці задовольнялись бронзою. По завершенню цієї гри організатори перейшли до нагородження і першими отримали відзнаки кращі у окремих номінаціях:

кращий воротар – Василь Танчинець
кращий гравець – Василь Олаг

І насамкінець заслужені нагороди отримали призери змагань: Тиса – бронзу, Чорна гора – срібло, Винград – золото.

По закінченні чемпіонату, буде зібрана символічна команда із найкращих гравців, які брали в ньому участь. Вони відправляться у столицю Угорщини Будапешт, щоб гідно представити Виноградів на міжнародному турнірі з міні-футболу. У турнірі будуть брати участь близько 48 команд з різних країн Європи.

6 тур

ФК “Тиса” – ФК “Престиж” 9:0
ФК “JJ” – ФК “JJ-2” 5:2
ФК “Винград” – ФК “Аматори” 5:0
ФК “Чорна Гора” – ФК “Максимум” 5:2

Фото з матчів на сторінці Ліги в Фейсбук

7 тур

ФК “JJ” – ФК “Максимум” 6:3
ФК “Аматори” – ФК “Престиж” 6:6
ФК “Винград” – ФК “JJ-2” 4:0
ФК “Чорна Гора” – ФК “Тиса” 2:2

Фото з матчів на сторінці Ліги в Фейсбук

lobda.at.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *