Анонси

На міжнародному дитячому турнірі з футболу “Fragaria cup 2017” в Пряшеві закарпатці здобули ІІ місце (ФОТО)Переглядів: 127 | 2017.07.11 12:02

З 2 по 6 липня 2017 року в словацькому місті Пряшів пройшов міжнародний дитячий турнір з футболу “Fragaria cup 2017”.

31406083

З 2 по 6 липня 2017 року в словацькому місті Пряшів пройшов міжнародний дитячий турнір з футболу “Fragaria cup 2017”.

Найкраще виступила команда СДЮСШОР Ужгород у категорії 2005 року народження, яка не програла жодного матчу, а у фіналі поступилася лише в серії післяматчевих пенальті Мінську. Тож підопічні Василя Ороса другі. Кращим воротарем турніру став ужгородець Максим Росул.
Команда Зінедін U8 стала сьомою на турнірі, не зумівши здолати руминів у чвертьфіналі. СДЮСШОР U8 розташувався трохи нижче – на дев’ятому місці.
СДЮСШОР U9 двома командами не зумів пройти стадію чвертьфіналу і у підсумку зайняли дев’яте та одинадцяте місце.
Спільна команда Зінедін та Фаворит також вийшла із групи та у чвертьфіналі в серії післяматчевих пенальті поступилась київському Атлету, а в завершальній грі на турнірі виборола одинадцяте місце.

Категорія U8

Zinedin Uzghorod (UA) – 1.FC Tatran Prešov (SK) 5:0
Zinedin Uzghorod (UA) – Super Nova Riga I. (LV) 6:2
Zinedin Uzghorod (UA) – ASU Politehnica Timisoara (RO) 2:3
Zinedin Uzghorod (UA) – FC Olymp (EST) 4:1
Zinedin Uzghorod (UA) – FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) 3:0
Zinedin Uzghorod (UA) – CFT Academy MFK Vranov (SK) 0:1
Zinedin Uzghorod (UA) – FC Fortuna Minsk I. (BY) 3:2
z09
SJFSSOR Uzghorod – SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) 7:0
SJFSSOR Uzghorod – ACS Kids Tampa Brasov (RO) 1:0
SJFSSOR Uzghorod – Academia Atletico Mardid – filiala Timisoara (RO) 0:4
SJFSSOR Uzghorod – CFT Academy Slovakia (SK) 0:0
SJFSSOR Uzghorod – FK Tukums 2000 (LV) 3:0
SJFSSOR Uzghorod – FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) 2:0
SJFSSOR Uzghorod – FAMT Prešov I. (SK) 1:0
SJFSSOR Uzghorod – FC CROW Slávia Košice (SK) 2:0
s09
1/8 фіналу
Zinedin Uzghorod – FAMT Prešov I. 4:0
SJFSSOR Uzghorod – FK Minsk 0:1
1/4 фіналу
Zinedin Uzghorod – Cautis Steaua Sudului 1:2
Гра за 9 місце
SJFSSOR Uzghorod – FAMT Prešov I. 1:0
Гра за 7 місце
CFT Academy Slovakia – Zinedin Uzghorod 2:4

Категорія U9

SJFSSOR Uzhgorod B. – BKS Lublin (PL) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod B. – Zirka Kiev (UA) 0:3
SJFSSOR Uzhgorod B. – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) 3:2
SJFSSOR Uzhgorod B. – ACS Ghiroda (RO) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod B. – CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) 3:1
SJFSSOR Uzhgorod B. – FK Tukums 2000 (LV) 0:2
SJFSSOR Uzhgorod B. – 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod B. – ACS Kids Tampa Brasov (RO) 3:5
sb08
SJFSSOR Uzhgorod A. – FK Lviv B (UA) 3:0
SJFSSOR Uzhgorod A. – ASU Politehnica Timisoara (RO) 2:2
SJFSSOR Uzhgorod A. – FC Ranto Latvia (LV) 7:0
SJFSSOR Uzhgorod A. – CSJ Stiinta U Craiova (RO) 2:0
SJFSSOR Uzhgorod A. – CFT Academy MFK Vranov (SK) 3:1
SJFSSOR Uzhgorod A. – 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 14:0
SJFSSOR Uzhgorod A. – Academia de Fotbal Napoca (RO) 0:2
SJFSSOR Uzhgorod A. – SMP “Zuri” Olsztyn (PL) 4:0
1/8 фіналу
SJFSSOR Uzhgorod A. – Academia Atletico Madrid – filiala Timisoara 1:3
Juventus Academy Bydgoszcz – SJFSSOR Uzhgorod B. 4:1
Гра за 11 місце
SJFSSOR Uzhgorod B. – FK Lviv B 4 : 2
Гра за 9 місце
SJFSSOR Uzhgorod A. – ASU Politehnica Timisoara 1:1 PK 3:2

Категорія U11

 Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) 2:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – ACS Ghiroda (RO) 1:0
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – FK Tukums 2000 (LV) 1:2
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) 5:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – DJUSH Atlet Kiev II. (UA) 0:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – Liceul Sportiv Suceava (RO) 1:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – FK Humenné (SK) 2:0
zf06
1/8 фіналу
DJUSH Atlet Kiev I. – Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij 0:0 PK 1:0
Гра за 11 місце
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij – 1.FC Tatran Prešov (white) 2:0

Категорія U12

 SJFSSOR Uzghorod – FC Gauja Valmiera (LV) 8:1
SJFSSOR Uzghorod – FK Minsk I. (BY) 1:1
SJFSSOR Uzghorod – FK Humenné (SK) 4:1
SJFSSOR Uzghorod – SMP “Zuri” Olsztyn (PL) 3:0
SJFSSOR Uzghorod – FAMT Prešov (SK) 3:0
SJFSSOR Uzghorod – Cautis Steaua Sudului (RO) 1:0
SJFSSOR Uzghorod – Výber ObFZ Prešov (SK) 5:0
s05
1/8 фіналу
SJFSSOR Uzghorod – UKS Polonia Slubice 1:0
1/4 фіналу
Matejka Kinder Team – SJFSSOR Uzghorod 0:1
1/2 фіналу
FK Minsk II. – SJFSSOR Uzghorod 0:1

 Фінал

SJFSSOR Uzghorod – FK Minsk I. 0:0 (PK 1:3)
Najlepší brankár/Best goalkeeper: Rosul Maksim (Uzghorod)

Тарас Галушка
19756627_1588552704528177_5840895774063225959_n
19756845_1588552711194843_5335362683521540857_n
19875389_1588552354528212_803901854665833294_n
19875535_1588541994529248_4967658707716591923_n
19883949_1588548871195227_6639149042776401404_n
19884209_1588552347861546_7261919295022112534_n
19884435_1588552904528157_3386984482130217696_n
19894571_1588542647862516_2392133275537749283_n
19894574_1588540384529409_6114936813232426088_n
19894580_1588552837861497_3447537415719269177_n
19894659_1588547807862000_3411098353075443116_n
19894717_1588535934529854_49502183713313112_n
19894750_1588541107862670_2743392978718072853_n
19894770_1588536221196492_3911769181534063420_n
19894840_1588536167863164_1633864540341909762_n
19894960_1588536181196496_7316515499447258667_n
19895092_1588552894528158_311812313161634969_n
19905081_1588553004528147_8641192641403040677_n
19905196_1588544887862292_7208467967711789151_n
19905432_1588536604529787_799949262885207473_n
19958993_1588551434528304_6561864420567990104_n
19959284_1588539127862868_2477463240158641788_n
19961116_1588535814529866_3201422814367409918_n
19961265_1588552351194879_1481807564796297871_n
19961406_1588552127861568_1157866042514007738_n
19989374_1588547057862075_1806275150188024819_n
19989619_1588549657861815_5310423055537941547_n
19990112_1588550414528406_2846728400012618643_n
20031540_1588535797863201_7037563165566035086_n
obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *