Анонси

Ужгородська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу – із офіційним сайтом!Переглядів: 177 | 2017.07.12 16:43

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу вже має власний сайт.

сдюсшор

На сайті ужгородського СДЮСШОРу ви можете ознайомитись з останніми новинами, дізнатися про склади команд різних вікових категорій, переглянути відео та фотоматеріали.

Відвідати сайт можете за посиланням: sjfssor.com.ua

ДОВІДКА:

СДЮСШОР базується на стадіоні «Спартак», який розташований поблизу центра міста Ужгород, в мальовничій місцевості посеред розважального парку на березі річки Уж.

На території стадіону розташоване ігрове поле, чотири поля для проведення тренувальних занять, гімнастичний і тренажерний зали та інші споруди, які необхідні для повноцінного функціонування футбольної школи. На спортивних майданчиках стадіону «Спартак» тренуються команди вікових категорій U-7–U-17.

Юні футболісти в СДЮСШОР тренуються в прекрасних умовах, як мінімум не гірших, ніж в найкращих футбольних академіях України, таких як «Карпати» (Львів), «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк).

СДЮСШОРівці мають до свого розпорядження всю необхідну інфраструктуру, щоб кожного дня вдосконалювати свої навики гри в футбол. Слід відзначити, що гравці команд СДЮСШОР U-17, U-16, U-15 та U-14, які беруть участь в чемпіонатах ДЮФЛ України та ДЮФЛ Закарпатської області навчаються в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів. Це прекрасний навчальний заклад, в якому для учнів СДЮСШОР створені всі необхідні умови для комфортного та якісного навчання, проживання, харчування та проведення навчально-тренувального процесу. На території школи є гуртожиток із усіма зручностями, де проживають учні з усіх куточків Закарпатської області та України.

Приємно констатувати, що до кінця 2017 року буде зданий в експлуатацію сучасний спортивний зал та басейн.

ffz.org.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *