Анонси

Футбольний тайфун “Севлюша”Переглядів: 292 | 2017.07.14 13:52

Про «Севлюш» у першому відрізку чемпіонату Закарпаття далі …

571c90a-screenshot-4

Із року в рік відбувається покращення результатів «Севлюша» на виїзді. У весняно-літній частині поточного чемпіонату на чужих полях було здобуто 80 % можливих перемог і жодної поразки. У п’яти матчах була показана дуже якісна середня результативність – 2.6 голи за гру (при середній від однієї команди за матч всієї вищої ліги – 1.37 м’яча за поєдинок), що є абсолютно кращим показником провідного дивізіону. Досить надійно на виїзді діяла й захисна ланка та воротарі. На чужих полях Гринишин та Славік на двох пропускали в середньому 1.2 гола за матч, друге місце за втраченими та третю позицію за здобутими балами в окремій таблиці виїзних матчів. Щодо окремих матчів, то кращим гостьовим матчем безумовно стала бойова мирова 7-го туру з «Минаєм» – 3:3. Не менш ефектною була розгромна перемога 10-го туру над «Ужгородом» – 3:0. Добре виглядали й звитяги 9-го туру в Іршаві над «Бужорою» – 3:1, та 4 туру над «Вільхівцями» – 2:1.

Як завжди потужно «Севлюш» грав на своєму полі, де здобув 81.8 % можливих перемог і жодного разу не програв. У п’яти реальних матчах була показана вражаюча середня результативність – 4.4 м’яча за гру, що є абсолютно кращим показником провідного дивізіону Закарпаття. Надійно діяла й захисна ланка та воротарі. На рідній «Юності» Гринишин та Славік на двох пропускали в середньому по 0.5 м’яча за матч, що є другим показником вишки. У сумі це дало «Севлюшу» абсолютно кращу для всієї ліги середню різницю голів, перше місце за здобутими та другу позицію за втраченими балами в таблиці домашніх матчів. Щодо окремих матчів, то кращим домашнім, та й взагалі кращим матчем серед усіх клубів весни-літа, стала шалена звитяга над «Поляною» – 8:0. Хорошими доробками стали вражаюча перемога над «Оболонню» – 7:0 та вольова «мінімалка» над потужним «Середнім» – 1:0. Непогано виглядав і камбек із «Карпатами» – 4:1.

Загалом, у весняно-літній частині першості виноградівці здобули 81.8 % від можливих перемог. Це в сумі дало «Севлюшу» 87.8 % можливих залікових очок. Результативність вражає ще більше. У десяти реальних матчах команда в середньому забивала по 3.5 гола за гру, що є абсолютно кращим у провідному дивізіоні. При цьому, чемпіон першого кола двічі забив понад сім голів та шість разів – три м’ячі і більше. Ці показники могли бути ще маштабнішими, якби всі суперники регулярно приїзжали на стадіон «Юність», як це вже котрий рік, без збоїв, робить сам «Севлюш» у поєдинках на чужих полях. Непогано діяли й воротарі та захисна ланка. Як наслідок, Гринишин та Славік на двох у середньому пропускали по 0.9 гола за матч, що входить до трійки кращих аналогічних показників. На рахунку виноградівських воротарів чотири шат-аути (сухі матчі), а у 80-ти %-ках своїх реальних поєдинків вони щоразу пропускали менше двох голів. У сумі це дало виноградівцям абсолютно кращу для всієї еліт-ліги середню різницю голів (+ 2.6 гола за матч) та звання символічного чемпіона весняно-літньої частини вищої ліги Закарпаття.

goloskarpat.info

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *