Анонси

Юнаки: рівняння на дорослих. Вища лігаПереглядів: 135 | 2017.07.17 09:46

Перша частина чемпіонату у вищій лізі серед фактично дублерів пройшла під знаком майже таких само фаворитів, як і в дорослих.

DSC_4578

А в цілому змагання найближчого резерву показали, що більшість юних учасників іде у фарватері дорослих. Так, «Севлюш» – перший обома складами. «Минай» – другий дорослими, третій – дублерами; «Поляна» поки четверта обома складами; «Ужгород» – сьомий дорослими й шостий – юнаками; «Карпати» – шості дорослими й п’яті дублерами; «Оболонь» – дев’ята й восьма. Це свідчить про більш-менш стабільну роботу в клубах і дає можливість заручитися кадрами на перспективу.

Тільки резерв «Вільхівців» і «Середнього» відстає від основних своїх команд, займаючи відповідно передостаннє та останнє місця. Натомість юні боржавці виступають краще за дорослу «основу», а іршавці взагалі – другі.

Відрадно, що конкуренція в юнаків значно вища, ніж серед дорослих команд. Хоч найупевненіше почуваються виноградівці, але щонайменше і «Бужора», і «Минай» уже серйозно переслідують лідера в суперництві за «золото». А якщо взяти до уваги, що чемпіон першої частини змагань п’ять зустрічей із семи зіграє на виїзді, то кінцівка може видатися вельми цікавою.

Водночас є щонайменше дві команди, котрі здатні втрутитися в суперництво за принаймні бронзові медалі. Перші ж п’ять команд показали цілком достойний рівень гри.

Стосовно низу «турнірки», то аутсайдер є, як і серед дорослих, але становище середнянців поки не виглядає безнадійним. Вони теж можуть долучитися до колективів, котрі змагатимуться за місця нижньої частини турнірної таблиці. Правда, команді з Ужгородщини не вистачає забивного форварда, зате п’ять ігор випадає вдома. Загалом п’ять «нижніх» колективів зіграли менш виразно, ніж учасники з «верхівки», однак суперництво теж доволі високе.

Основне ж питання: «Хто стане чемпіоном?» дійсно відкрите. Так, хоч виноградівці вийшли вперед на одну перемогу, але, як зазначалося вище, п’ять поєдинків зіграють на виїзді. А ось іршавці й минайці – тільки три. Таким чином, гвинт інтриги закручено міцно.

Отож і на юнаків слід іти дивитися, не кажучи вже про інші колективи, які вирішуватимуть локальніші завдання та з не меншою напористістю.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

ffz.org.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *