Анонси

В Ужгороді відбувся благодійний забіг “Біжу за бійця” (ФОТО)Переглядів: 396 | 2017.08.23 07:33

Учора, 22 серпня, у центрі Ужгорода відбувся благодійний забіг “Біжу за бійця” на підтримку поранених військових.

12-79

135 учасників, наймолодшому з яких не виповнилося ще й двох рочків, долали за власним бажанням одну з дистанцій – у 2,1 або у 4,2 кілометри набережними річки Уж. До благодійного забігу долучилися учасники АТО, прикордонники, спортсмени, діти, містяни з особливими потребами, керівництво міста Ужгород, волонтери та усі бажаючі. За підсумками змагань було визначено переможців І-ІІІ місць серед чоловіків і жінок, наймолодшого та найстаршого лідерів забігу, переможців серед учасників з особливими потребами.

Отож, за підсумками благодійного забігу закарпатськими волонтерами було зібрано майже 6 тисяч гривень, які вже сьогодні передадуть військовим, які отримали поранення під час несення служби у зоні проведення Антитерористичної операції на сході країни.

В Ужгороді ж вже другий тиждень триває масштабний арт-проект “Від митців для бійців”, у рамках якого художники з різних регіонів України експонують для огляду та продажу понад 100 своїх полотен. Усі виручені кошти витратять на потреби військових.

Окрім того, у культурно-історичному центрі “Совине гніздо” щодня проходять просвітницькі акції, презентації тематичних фільмів, виставки військової техніки, заходи із патріотичного виховання молоді. Вже сьогодні прикордонники Чопського загону представлять відвідувачам експозицію військової техніки та устаткування, а ужгородські фотографи запросять ужгородців та гостей міста на щорічну акцію “Фото патріота”.

Катерина Ірха, УНН

unn.com.ua

1-15

2-51-33

3-67-50

4-41

5-39

6-66

7-34

8-26

9-32

10-64

11-66

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *