Анонси

Здобутки закарпатських орієнтувальників на “Кубку Лева” (ФОТО)Переглядів: 541 | 2017.08.24 18:39

Вже вчетверте напередодні Дня Незалежності у Львові пройшов фестиваль спортивного орієнтування «Кубок Лева».

1-2

Майже 500 спортсменів з чотирьох країн протягом трьох днів долали траси у приміських лісах. Мукачівці, що представляли Закарпаття на цих змаганнях, найвдаліше виступили у фінальному спринті, що проходив у історичному центрі галицької столиці.

Третьою, після Ганни Коваленко з Херсону та одеситки Марії Романової, фінішувала з трикілометрової дистанції тренер клубу «Товариш» Ніна Расчупкіна. Її вихованці Владислав та Катерина Цепурдеї стали призерами у змаганнях серед своїх однолітків. Десятирічний Владислав за 7 хвилин та 38 секунд першим подолав півторакілометрову трасу, що проходила через 10 контрольних пунктів, і на секунду випередив на фініші найближчого з суперників – калушанина Артура Савчія. Третій результат у Андрія Гуртового з Одеси. У категорії дівчат не старших 14-ти років переможницею стала білоруска Ольга Томашева. Слідом за нею з двокілометрової дистанції фінішували семикласниця мукачівської гімназії Катерина Цепурдей та Катерина Якимечко з Івано-Франківська. Ніна Цепурдей у цій групі зайняла в комплексному заліку п’яте місце серед 33 учасниць.

А переможцями триденних змагань у головній – елітній – категорії серед жінок стали Катерина Дзема, Поліна Захарова та Олена Мироненко (всі – вихованці заслуженого тренера України вінничанки Людмили Пронтишевої), серед чоловіків – Іван і Анатолій Фомічови з молдовського Тирасполя, та харків’янин Вадим Дяченко.

Інна Балаж, Фотографії Олександра Цепурдея

sport.ko.net.ua

2-1

3

4-1

5

6

7

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *