Анонси

Зігфрід КІРШЕН: «…найбільший плюс – у комунікації між нашими народами»Переглядів: 567 | 2017.08.25 19:44

Поява на турнірі Андрія Гаваші такого гостя, як президент Федерації футболу землі Бранденбург, не була залишена поза увагою багатьма.

Кіршен-800x532

Із шанованим гостем із Німеччини багато спілкувалися, радилися, просто говорили. Кілька запитань, попри зайнятість, поставив З.Кіршену і я.

– Чим, як Ви вважаєте, різниться аматорський футбол в Україні та Німеччині?

– Звичайно, аматорський футбол у Німеччині на більш високому рівні. Але слід мати на увазі економічні ситуації в двох країнах. Певен, аматорський футбол в Україні покращиться, бо в ній є чимало талановитих гравців. Якщо вони мають можливість отримати відовідну освіту, то зацікавленість українським футболом стане ліпшою.

DSC_8978– У чому бачите головний стрижень співпраці двох федерацій як структур із країн Східної та Західної Європи?

– Співпрацю ми бачимо не лише в рамках спорту. Наразі найбільший плюс – у комунікації між нашими народами. У Німеччині дотепер Україну асоціюють із війною. Але на Закарпатті зовсім інша ситуація. Інтерес до футболу в найзахіднішій області своєї держави такий самий, як у Німеччині. Головне – мати мир. І ми хочемо допомогти, тому приїжджаємо сюди й обмінююємося досвідом. Притому не лише із закарпатцями, а й із донеччанами, наприклад.

– Ви вже бачили чимало дитячо-юнацьких турнірів із футболу. У чому родзинка змагань на честь Андрія Гаваші?

– Особливість у тому, що в принципі маємо два турніри. Я не знаю таку країну, де б проводили змагання одразу для двох вікових категорій. Тому з особливою повагою ставлюся до організаторів і надзвичайно їм удячний.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

ffz.org.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *