Анонси

Кубок Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців (ВІДЕО)Переглядів: 1134 | 2017.09.25 23:04

23 вересня на спорт-арені «Карпати», що поблизу села Барвінок (Ужгородський район) відбулись традиційні міжнародні змагання з танцювального спорту «Кубок Карпатського єврорегіону 2017».

main-1

У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. 450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті.

За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Переможцями стали дует із Чехії – у “стандартній програмі та пара з Молдови у виконанні “латиноамериканських танців”.

Командну зустріч виграли представники Молдови. Другими стали спортсмени з України, честь якої захищали саме закарпатці. Вони зуміли обійти суперників із Чехії, бронзових призерів. Більше – в сюжеті Тиси-1.