Анонси

Ужгородські шашкісти вдало виступили на турнірі з шашок “Надії Карпат”Переглядів: 469 | 2017.10.04 15:12

Обласний турнір з шашок “Надії Карпат”, який відбувся 30 вересня, став головною подією місяця для численних уболівальників народної гри.

maxresdefault

Традиційно він проводиться у с.Копашнево (Хустський р-н) і завдяки особистій ініціативі та зусиллями головного організатора – Молнара В.С., цьогорічний турнір зібрав до участі 110 спортсменів. Це своєрідний рекорд подібних змагань. Адже тут змагалися юнаки, дівчата і ветерани з 10 районів та міст області. Це був найсильніший турнір за складом і кваліфікацією учасників: понад 20 кандидатів і 30 першорозрядників грали у дорослій групі.

Спортсмени грали за швейцаркою, у 10 турів, контроль часу – 20 хвилин на партію обом учасникам.

Потрібно відзначити добротну організацію та прекрасні умови: змагались спортсмени у просторому залі місцевого Будинку культури, де панувала спортивна і дружня атмосфера і дух змагань.

Цікаво і напружено проходили змагання, місця у лідируючій групі змінювались з кожним туром. Найбільшою гостротою вирізнялись поєдинки фаворитів, де йшла боротьба за кожні пів-очка.

Після 5-го туру до групи лідерів потрапив і ужгородський кмс Михайло Рішко – минулорічний переможець цього турніру, іршавський юнак кмс Роман Богдан та кмс Василь Дьордяй (м.Тячів). Саме вони повели вирішальну боротьбу за нагороди. Усе вирішив останній тур.

Ужгородець та іршавчанин фінішували з однаковим результатом 8 очок з 10 можливих. За додатковим критерієм переможцем став 16-річний шашкіст з м. Іршави – Роман Богдан.

Друге почесне місце здобув кмс Михайло Рішко (м.Ужгород). Третє – посів кмс Василь Дьордяй (м.Тячів).

Вдалий та успішний почин підтримали ще двоє спортсменів, які виступали за команду м.Ужгород: Поворозник Михайло посів почесне 8 місце, а Бобрик Іван – замкнув чільну десятку.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями обласної федерації шашок, а також цінними подарунками.

В цілому турнір виявився успішним для ужгородців, він пройшов у доброзичливій і творчій атмосфері, на високому спортивному рівні.

Команда ужгородських шашкістів щиро вдячна управлінню у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра) за надану допомогу для участі у турнірі “Надії Карпат”.

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *