Анонси

Стартувала спартакіада школярів Берегівщини (ФОТО)Переглядів: 391 | 2017.10.08 10:57

Щороку у Берегівському районі проводиться спартакіада школярів загальноосвітніх шкіл району. У програму спартакіади входить багато видів спорту, і, як правило, вона починається в жовтні та завершується наприкінці квітня.

IMG-5b76530e76dee73fdd3155c732f81de9-V

Уже стало традицією починати змагання з улюбленої гри мільйонів – футболу. Змагання проводяться окремо серед загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів та загальноосвітніх шкіл І–ІІ ступенів. Серед шкіл І–ІІІ ступенів на першому етапі триває боротьба в 4 зонах, розподілених за географічним принципом. На другому етапі переможці зон розігрують між собою, за коловою системою, звання чемпіона та призерів. А школи І–ІІ ступенів на першому етапі змагаються у шести зонах і, відповідно, переможці на другому етапі визначають найкращих.

6 жовтня школи І–ІІІ ступенів на стадіоні Великих Берегів провели фінальні ігри. Чотири переможці першого етапу визначили фіналіста. За результатами змагань перемогу здобули учні Великоберезької ЗОШ І–ІІІ ступенів, які в трьох іграх отримали три перемоги, забили 19 голів у ворота суперників і не пропустили жодного. Друге місце посіли школярі Батівської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Бронзові нагороди у футболістів з Гатянської школи, а футболісти з Чоми посіли четверте місце.

Одночасно на майданчику зі штучним покриттям Яношівської ЗОШ змагалися загальноосвітні школи І–ІІ ступенів. Шість переможців першого етапу також визначили найкращих. На відміну від ігор в Великих Берегах, тут явного фаворита не було. Команди були більш рівні за силою і ігри проходили більш напружено. За результатами змагань, переможцями змагань стали юні футболісти Батівської ЗОШ І–ІІ ступенів, які у фіналі на останніх хвилинах вибороли перемогу у учнів з Квасова – 2:1. Третє місце у команди з Гечі. За трійкою призерів залишилися школярі з Бене, Попова та Гута.

Після завершення змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА Дьонді Шімон; голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль; голова методоб’єднання вчителів фізкультури Берегівського районного відділу освіти Тихомир Гейці та головний арбітр змагань Мирослав Маргітич привітали учасників і переможців змагань з успішним виступом та нагородили найкращих.

Наступною програмою спартакіади школярів району стануть змагання з легкоатлетичного кросу.