Анонси

Юні закарпатські фехтувальники вдало змагалися на Міжнародному турнірі (ФОТО)Переглядів: 415 | 2017.10.08 16:42

У словацькому місті Сніна відбувся традиційний Міжнародний турнір для найменших фехтувальників на шпагах  – “Сena Vihorlatu-2017”.

img_7490_fit_content_width

Дівчата і хлопці  зі Словаччини, Польщі та України змагалися у двох вікових групах: 2006-2007 та 2008-2009 рр.н. На доріжки вийшли і вихованці закарпатської школи фехтування. І не просто вийшли – а стали призерами в усіх категоріях, зібравши повний комплект нагород!

Так, серед дівчат 8-9 років перемогу святкувала мукачівка Софія Тромпак (тренер – Гейза Оремуш), на другій сходинці – дебютантка міжнародних змагань – Юлія Голич (м-н Доманинці, тренер – Вікторія Петрішак). У цій групі серед хлопців кращим став ужгородець Давид Сайфутдинов-Марко (тренер – Лілія Філл), а на третій сходинці Максим Феделеш (м-н Доманинці, тренер – Вікторія Петрішак).

У групу найсильніших у категорії 10-11-річних дівчат увійшли четверо закарпаток: Юлія Шпінь стала 9-ою (тренер – Анатолій Герей), на 7-ому місці Анастасія Русин (тренер – Лілія Філл), п’ятою фінішувала Катерина Петрус (тренер – Дмитро Петрус). А срібну нагороду тут виборола Ксенія Куштан (тренер – Лілія Філл).

Серед 10-11-річних хлопців у фінальному поєдинку зійшлися наші мушкетери – брати-двійнята Максим та Роман Лийнарти (м-н Доманинці, тренер – Вікторія Петрішак). До слова, саме 7 жовтня хлопці святкували свій День народження! У підсумку, Максим отримав золото, а у Романа – срібна нагорода. До вісімки найсильніших тут увійшов мукачівець Руслан Андрашко (тренер – Гейза Оремуш).

Фехтувальний клуб міста Сніна та один із найкращих тутешніх тренерів Далібор Казік (який ще й досі є діючим спортсменом, виступаючи у складі збірної Словаччини на світових першостях серед ветеранів) розвивають також і мистецтво історичного фехтування. Як сюрприз, спортсмени подарували присутнім реконструкцію бою мушкетерів на рапірах, а також сутички на шаблях.

Змагання у Сніні мають дружній характер, а закарпатські фехтувальники вкотре довели: наші – найкращі.

img_7532_fit_content_width

img_7525_fit_content_width

img_7736_fit_content_width

img_7576_fit_content_width

najmenshi_zakarpats_ki_fehtuval_niki_privezli_povnij_komplekt_nagorod_zi_slovachchini_fotoreportazh_preview_medium

uzhgorod.in

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *