Анонси

В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з Таеквон-до “Ukraine Open-2017” (ВІДЕО)Переглядів: 513 | 2017.10.24 09:57

Крім України за нагороди боролися бійці з 4 країн – Литви, Словаччини, Угорщини та Молдови.

thekvondo-pravila

Змагання провели згідно з діючими правилам Міжнародної Федерації Таеквон-до з наступних видів: туль, спаринг, спеціальна техніка.

Валентин ЗОРБА, президент Всеукраїнського союзу таеквон-до:

– Таке видовище ми організували вперше не тільки в Ужгороді, а й в Україні. З кожним роком ми піднімаємо планку наших змагань все вище, а Ужгород – це перший регіон, який поставив таку високу планку, проявив ініціативу, рухається великими кроками уперед. Наші тренери дуже добре попрацювали і діти будуть складати своєрідний іспит, оцінюють як тренери, так і батьки, і ще  — наші судді. Я дуже задоволений рівнем підготовки, перш за все – рівнем організації.

Дівчата і хлопці на «Ukraine Open» змагалися у різних вагових групах та ділилися за віком: від 7 до 36 років. У формальних вправах та спарингах серед 9-10, 11-12-річних спортсменів переможців визначали у дивізіонах А та Б. Змагання зі спеціальної техніки провели в усіх вікових групах, але спортсменів не ділили на дивізіони. Головною суддею змагань стала Ірина Кузнєцова, яка має 5 дан з таеквон-до, та часто працює на міжнародних турнірах Кубків Європи та світу.

Ірина КУЗНЄЦОВА, головна суддя змагань Ukrainian open-2017:

–  Кубок Украины – это один из этапов для подготовки нашей сборной для международных выездов. Второй этап – Чемпионат Украины, который состоится весной. Это прежде всего и еще работа тренеров, тоже оценивается. Спортсмены выходят и показывают свой максимум, к победе стремятся. Я вернулась с Чемпионата мира с Ирландии, где представляла Украину как судья. Если сравнить спортсменов наших, они показывают уровень, на международных стартах. Сейчас у нас было две медали золотых и одна серебряная. Перспективы огромные, нужно трудится, нужно работать на 100%, иначе какими бы хорошими не были – результата не будет.

Головним організатором турніру є Закарпатський осередок Всеукраїнського союзу таеквон-до. Варто зазначити, що змагання такого ґатунку в Україні проводять уперше.

Владислав КОРОЛОВИЧ, голова Закарпатського осередку Всеукраїнського союзу таеквон-до:

– Думаю, это хороший толчок для развития таеквон-до в Закарпатской области. Популяризации в первую очередь, надеемся, что сделаем этот турнир Ukrainian open традиционным, в Ужгороде на постоянной основе. У нас очень хорошее местоположение, близкие к границе, к Европе. Думаю, за всю историю таеквон-до в Украине – это было одно из лучших проведений турнира, организаций, надеюсь, что всем понравилось, все остались довольны, потому что усилий было приложено очень много.

Бої відбувалися відразу на трьох майданчиках спорткомплексу. Закордонні колеги відзначили високий рівень організації змагань в Ужгороді, масштабність та емоційну напруженість. Сподіваються, що у майбутньому «Ukraine Open» збиратиме ще більшу кількість учасників та стане регулярним турніром у календарі Міжнародної Федерації Таеквон-до.

zakarpattya.net.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *