Анонси

Неймовірний «спартанський» розворот у Лізі чемпіонів Закарпаття (ВІДЕО)Переглядів: 1159 | 2017.11.08 13:16

Про те, як навіть два голи можуть нічого не вирішувати в підсумку, дізнавайтесь далі.

DSC_7673

Цей поєдинок старожилів ЛЧЗ пройшов із перемінним успіхом: у першому таймі агресивніше грали пивовари, а другий став бенефісом для їх опонентів. Стартові хвилини не віщували нічого поганого для команди із Воловця. Вони навіть перші зусиллями Фулитки завдали удару в сторону чужих воріт уже на старті другої хвилини. До цього призвела обрізка метрах у двадцяти від воріт Івана Луцака, неподалік лівого кута штрафного майданчика. Здавалось, «Спарта» дотисне своїх опонентів, але атаки горян, які відбувались здебільшого правим флангом, зупинялись на підступах до штрафного майданчика.

Натомість, команда в зеленій формі кілька разів також змогла перейти центральну лінію, активно використовуючи при цьому фланги. Один із навісних ударів із лівого флангу здавалось не складе труднощів для воротаря й він відпустить його поглядом на удар від воріт. Та спроба забрати м’яча до рук завершилась прикрим рикошетом на кутовий. Після того, як подачі з кутового в район дальньої частини воріт, голкіпер знову проявив вершину щедрості, бо від його рук круглий зрикошетив у сітку – 1:0.

Через чотири хвилини рахунок міг стати ще більшим, коли після подачі з кутового з лівого флангу на ближню стійку удару із вбивчої позиції метрів із двох-трьох завдавав Віктор Темнохудов. Та цього разу фортуна до зелених повернулась «решкою» у вигляді поперечини воріт. Ще через хвилину вже горяни обрізались по центру метрах у двадцяти п’яти від власних воріт. Цим сповна скористались Мікловш, Микулець та Темнохудов, які розіграли комбінацію з використанням коротких передач. Наслідком цього стало результативне влучання під ліву стійку – 2:0.

Далі гра продовжилась на зустрічних курсах. У пивоварів було кілька небезпечних прострілів уздовж лінії воротарського майданчика, які так і не вдалось результативно замкнути. А от футболісти «Спарти» планомірно, не збавляючи оберти, проривались по центру та кілька разів прострілили з лівого флангу. Утім, усе завершувались або трохи неточними або несильними пострілами. На 21-й хвилині «Оболонь» могла довести рахунок до розгромного, коли на чергову подачу з кутового з лівого флангу на дальній стійці відгукнувся Маслей, який ударом головою метрів із шести влучив у рамку, та й цього разу поперечина опинилась на шляху поліеританової кулі й знову розчарувала любителів хмільного напою з міста над Рікою та Тисою.

Через чотирнадцять хвилин після подачі командою з Воловця кутового з лівого флангу суперники з потугами відбились, та далі Райчинець другим темпом метрів із двадцяти влучив у ближній правий кут, та цього разу Легещич зумів перевести на ще один кутовий, який уже не носив такої загрози. На тридцять восьмій хвилині спрацював ще один стандарт, та вже від іншої команди. Після подачі зі штрафного з лівого флангу воротар «Оболоні» не надто впевнено зіграв на виході, чим сповна скористався Василь Грига, який метрів із семи переправив м’яч у лівий кут і дав надію на камбек уже в другому таймі – 1:2.

Ще одним зламом у поєдинку стала сорок восьма хвилина, на якій спрацював ще один штрафний із центру поля. На навісну передачу в карній зоні відгукнувся Щербей, який ударом головою підкорегував м’яч у правий верхній кут – 2:2.

При цьому, в першій десятихвилинці кожен штрафний від «Спарти» носив доволі сильну небезпеку, тому рахунок міг змінюватись ще креативніше. Та вийшли вперед «закарпатські спартачі» не в британському, а в ісландському стилі. На шалене вкидання ауту з лівого флангу в центрі штрафного майданчика на 53-й хвилині відгукнувся Райчинець і ударом у падінні через себе метрів із десяти влучив під дальню праву стійку – 3:2. Через п’ять хвилин Віталій додав до свого чудо-голу й асист на одного з партнерів на завершенні наступу по центру й м’яч опинився в правому куті воріт – 4:2.

Міг Райчинець забити й на 62-й хвилині, коли зблизка пробив у сантиметрах над поперечиною. Та через три хвилини Віталій все ж оформив дубль, коли знову підкорегував м’яч після подачі зі штрафного з правого флангу – 5:2.

На останній 90-й хвилині основного часу номінальні господарі реалізували класичну контратаку, схожу на ті, які полюбляють виконувати в «Шахтарі» Тайсон, Марлос, Бернард та Ферейра. На завершенні цього випаду по центру Щербей із допомогою фінтів залишив поза футбольними реаліями останнього захисника та воротаря «Оболоні» й проштовхнув м’яч у порожні ворота. Якби «Спарта» використала хоча б половину своїх моментів, то мали б у графі забиті за матч двозначну цифру.

А що ж чемпіони Хустського району? А нічого такого, про що могли б пожалкувати футболісти з Воловця. Було кілька контратак, та вони завершились офсайдами, а в решті наступальних дій не було навіть натяку на позитивний підсумок матчу, та це не вплинуло б на стратегічні плани команди в престижних змаганнях.