Анонси

Ліга чемпіонів Закарпаття: Сухий розгром на радість рідних фанів (ВІДЕО)Переглядів: 474 | 2017.11.09 19:35

Про те, як «Сільце» в одному з центральних матчів недільного дня змогло розбити ключового суперника в боротьбі за перше місце, дізнавайтесь далі.

23319067_126752038010288_1977438345591199962_n

У цьому поєдинку грали команди, які в першому турі здобули максимум залікових очок, тому подивитись на двобій поточних лідерів зібралась чимала уболівальницька торсида й сидячих місць на центральних та бічних імпровізованих трибунах було досить важко знайти на сілецькій арені. Перший тайм хоча й пройшов на зустрічних курсах, та все ж у володінні м’ячем підопічні Черніка мали перевагу, чого досягли за рахунок насиченої якісними виконавцями середньої ланки колективу з Іршавщини.

На початку першого тайму господарі видали кілька ефектних атак віялом зліва направо й навпаки, та до небезпечних ударів справа довго не доходила. А рідкісні точні постріли наштовхувались на частокіл страбичівських ніг. Слід відзначити, що досить надійно діяли захисні ланки обох колективів, які не гребували й використанням дрібного фолу.

Перша справжня небезпека виникла на 14-й хвилині, коли Михайло Цільо якісно виконав штрафний удар метрів із двадцяти п’яти із лівого флангу й влучив під поперечину. Воротар у стрибку перевів на кутовий, який був уже не настільки небезпечним. Через хвилину гравці «Сільця вибігали на ворота в пропорціях два на одного. Та воротар вибіг із воріт і самовіддано кинувся в ноги й врятував ситуацію, а партнери по захисту винесли подалі. Та трохи згодом і він був безсилим що небуть зробити, коли один із партнерів, перебуваючи недалеко від власного штрафного майданчика, віддав передачу назад та ближче до центру. Цим пасом на вихід із тіні забутих форвардів цілком скористався сілецький Кріштіану – Цільо, який вийшов віч-на-віч із голкіпером і під ним спрямував м’яч у сітку – 1:0.

Михайло відсвяткував це взяття воріт у стилі відомого навіть у Волосянці, Верхньому Студеному та Лазещині красеня «mundial de futebol de um diamante», який вже котрий рік виблискує в мадридському клубному футбольному небосхилі. Аналогічним чином сам Цільо вже другий тур сяє в рідному Сільці й віддані ультрас очікують від нього та партнерів на продовження свята закарпатського футболу. Через хвилину Мишко міг оформити дубль, коли ударом головою над поперечиною замкнув простріл із лівого флангу на завершенні масованої атаки по центру зі зміщенням вліво за участю майже половини всієї команди.

На 20-й хвилині Цільо та Білан в прямому сенсі проривались по центру до штрафного майданчика й Сергій за допомогою дриблінгу змусив порушити проти себе правила метрах у двадцяти чотирьох від чужих воріт. Чернік із цього стандарту пробив в обвід стінки й влучив трохи ближче до правого, ніж до лівого, кута. Воротар кулаками дістав мяч майже з-під поперечини.

Далі команда зі Страбичова перехопила ініціативу й змусила сперників міняти тактику на захисну й через дві та пять хвилин відповідно гості двічі пробивали у відповідь: перший прийшовся в правий кут, а другий прилетів із дальньої дистанції з лівого флангу. Та й воротар «Сільця» був не з лякливих і спочатку в падінні а трохи згодом і міцно стоячи на ногах відповідно, дістав ці м’ячі. На 37-й хвилині Кляп опинився на завершенні наступу лівим флангом зі зміщенням до центру й середнім пасом виводив Ціля на ворота, та Михайло, долаючи опір опонентів пробив повз ближню стійку.

Під завісу тайму настрій місцевих фанів покращився. Посприяв цьому воротар «Страбічова», який невдало виніс м’яч і тим самим розігнав контратаку суперника по центру, на завершенні якої Цільо змусив порушити проти себе правила. Шимон вказав на позначку. Чернік із цього пенальті хитнув воротаря в лівий, а сам переправив спортивний снаряд у правий кут, забивши «розстрелен штандартен голен» у роздягальню – 2:0.

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. На сорок дев´ятій хвилині чергову атакувальну дію по центру стрімким виходом на воротаря та ударом у ближню шістку завершив Цільо. Воротар якимось дивом зумів відбити ногою. Через дві хвилини Білан якісно подав зі штрафного з лівого флангу метрів із сорока п’яти в центр карного майданчика, де могли замкнути у ворота Цільо та Кляп, та вони на якусь мить не встигли це зробити. Ще через хвилину Іван та Михайло знову були в епіцентрі уваги, коли відгукнулися на простріл із лівого флангу вздовж воротарського майнчника й могли завершувати все із вбивчої позиції зблизька, та знов їм не вистачило якоїсь дещиці.

На п’ятдесят четвертій хвилині Чернік отримав м’яч на лівому фланзі й віддав неймовірну ювелірну передачу за спини всім опонентам, вивівши тим самим Ціля віч-на-віч із воротарем. Та проти Михайла видав фол останньої надії Круцан. Наслідком цього спортивного хамства для Володимира одразу стало червоне світло, яке він побачив перед собою від Шимона. Добре для гостей, що хоча б їх капітан порушив грані дозволеного не у власному карному майданчику, бо тоді погрому було б не уникнути. А так Білан пробив із штрафного метрів із шістнадцяти хоча й дуже небезпечно, та все ж у лічених сантиметрах поруч із дальньою лівою стійкою.

Далі гра трохи заспокоїлась. Гості за інерцією намагались йти вперед лівим флангом, та далі лінії штрафного майданчика прорватись не могли. Гравці «Сільця» взяли певний тайм-аут у активності, щоб вибухнути згодом, починаючи з шістдесят восьмої хвилини. За наслідками однієї з атак Кляп активними діями на лівому краї штрафного майданчика заробив право на кутовий. Білан із цього стандарту від лівого кутового прапорця розіграв на Сочку, а Василь далі подав у воротарський майданчик. Голкіпер вибіг на пероехоплення правіше від власних воріт, та не дістав і м’яч дістався до голови Кляпа. Івану метрів із двох-трьох було важче не влучити, ніж запалити трійочку на імпровізованому табло спортивної арени села Сільце – 3:0.

Надалі було все спокійніше. Гравці «Страбічова» намагались йти вперед, та сили помітно залишили їхні міцні тіла, а опоненти, перебуваючи на полі відчували той тріумф, якого вони досягли достроково. Ефектну крапку в матчі на останній хвилині поставив Ігор Чернік, який крутим вертикальним пасом з власної половини знайшов у карному майданчику суперника Івана Кляпа, а сілецький форвард технічно на ходу прийняв м’яча та переправив круглого у ворота. Співавтором гола-красеня можна сміливо назвати правого захисника «Страбичова», який забарився з офсайдною пасткою.

Футбольна громадськість вітає господарів із достроковим оформленням статусу чвертьфіналіста, причому одразу серед сіяних команд. Що стосується «Страбичова», то воно суттєво ускладнило собі ситуацію й у наступному турі зобов’язане перемагати, щоб продовжити подальший виступ у цих престижних змаганнях.

«Сільце»– «Страбичово» – 4:0 (2:0)