Анонси

11 листопада визначився переможець першості Мукачівщини з баскетболу (ФОТО)Переглядів: 606 | 2017.11.13 15:22

Наприкінці року підсумки сезону 2017 підвели баскетбольні команди Мукачівщини.

IMG_20171111_094839

Відтак, 11 листопада, відбулися напівфінальний та фінальні поєдинки першості Мукачівського району. Змагання провели у спортивній залі ВП НУБІП «Мукачівський аграрний коледж».

Всього у боротьбі за звання кращої команди району взяло участь 6 баскетбольних клубів, а саме: БК «Ракошино», БК «Чинадієво», БК «Горонда-1» (дорослі), БК «Горонда -2» (юнаки), БК «Н.Давидково», БК «Аграрний коледж».

За результатами попередніх поєдинків, до півфіналу вийшли команди: БК «Горонда-1» (дорослі), БК «Горонда -2» (юнаки), БК «Ракошино», БК «Аграрний коледж».

Відкриття турнірного дня, який визначив переможців змагань, відбулося в урочистій обстановці за участі багатьох шанованих гостей, серед яких: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голова федерації баскетболу Мукачівського району Степан Горват,  директор ВП НУБІП «Мукачівський аграрний коледж» Юрій Садварі, начальник відділу молоді й спорту Мукачівської РДА Олександр Корж.

Вирішальний турнірний  день розпочався з напруженого поєдинку, який забезпечив вихід до фіналу. У двобої БК «Ракошино» та БК «Горонда-2» перемогла остання командна з рахунком 26:38. Молодші «городянці» зуміли акумулювати зусилля та на останніх секундах основного часу відірватися у рахунку від «ракошинців» з 12-очковим гандикапом.

У фінальних поєдинках за третє місце змагалися БК «Аграрний коледж» та БК «Чинадієво». В результаті напруженого поєдинку, який приніс багато забитих м’ячів, володарями третьої сходинки почесного п’єдесталу та «бронзи» стала команда з Аграрного коледжу, перемігши БК «Чинадієво» з рахунком 43:34. Серед гравців відзначилися: Антон Кохан (БК «Чинадієво) та Дмитро Щубер (БК «Аграрний коледж»).

Кращу команду з баскетболу Мукачівського району визначило городянське дербі, адже у фіналі зустрілися дві команди з Горонди. Старші та молодші спортсмени чи не вперше вийшли на паркет як суперники, добре знаючи переваги та недоліки одне одного. То ж результат основного часу вийшов цілком закономірним:39:39

Тільки під час «овертайму» молоді «городянці» вкотре довели свою перевагу, згуртувалися та зуміли вирвати нелегку перемогу, що у підсумку сягнула 8-очкового гандикапу (47:39).

Степан Горват, голова федерації баскетболу Мукачівського району:

«Мені, як голові федерації, дуже приємно відзначати високий рівень підготовки команд та напружені поєдинки на паркеті, кожен з яких був цікавим по своєму. Висловлюю вдячність  справжнім фанатам баскетболу, без участі яких не було б належної підготовки команд до змагань, а саме:Бабинець Олег (Ракошино), Кучінка Роман (Горонда), Антон Кохан (Чинадієво), Угорчак Олександр (Н.Давидково), а також наставнику команди Аграрного коледжу Володимиру Медвідю, який представив чудову команду молодих гравців».

Окремо слова вдячності за створення прекрасних умов для проведення першості району прозвучали в адресу керівника навчального закладу Юрія Садварі та адміністрації ВП НУБІП «Мукачівський аграрний коледж».

Приємну місію нагородження провів заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, який спільно з Степаном Горватом вручили командам-призерам медалі, грамоти, спортивний інвентар, а команда «Горонда-2» додала до скарбнички клубу Кубок першості Мукачівщини з баскетболу 2017 року.

Олександр Ярославович привітав всі команди, відзначив високий рівень гри та волю до перемоги, а також відзначив кращих з кращих гравців, які й визначали долю поєдинків, завершуючи гольові атаки.

Кращим гравцем турніру став Болтман Ельвін, БК «Горонда-2»

Кращим «снайпером» турніру став Мелентьєв Владислав, БК «Горонда-2»

Зазначимо, першість Мукачівщини з баскетболу визначить гравців, які братимуть участь у чемпіонаті Закарпатської області.

IMG_20171111_101200

IMG_20171111_092915

IMG_20171111_092904

IMG_20171111_101449

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *