Анонси

В Ужгороді пройшов турнір з більярду серед особливих спортсменів (ВІДЕО)Переглядів: 361 | 2017.11.25 10:33

З 21 по 23 листопада в Ужгороді відбувся відкритий обласний турнір з більярду на честь Олега Кузнєцова серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

100-820-

Як зазначив керівник закарпатського обласного центру спорту для інвалідів «Інваспорт» Андрій Чегіль: «У змаганнях взяли участь 35 спортсменів, з яких 4 жінки з семи регіонів країни. Цей турнір традиційний, тому що наші спортсмени на передових ролях у цьому виді спорту».

У змаганнях жінок перше місце посіла Попович Наталія з Іршавщини, яка в фіналі зуміла переграти представницю Київщини – Ковальчук Тетяну. Третє місце також в більйрдистки з Київської області – Наталії Тарасової.

У стоячих більярдистів-інваспорсменів вікторію святкував Ігор Баран, срібло отримав Геннадій Пінський, бронзова медаль – у Олександра Середнього.

У змаганнях серед чоловіків-візочників найкраще за всіх києм володіє вінничанин Анатолій Бондарук, другим став його земляк Сергій Юденко, третю сходинку посів Олександр Джулай (Київська область).

Наша чемпіонка 30-літня Наталія Попович поділилася враженнями про ці змагання: «Взагалі вперше приймаю участь на подібному турнірі, дуже сподобалося, що в змаганнях взяли участь чимала кількість спортсменів із усієї країни, власне познайомилася з багатьма учасниками турніру. До слова, турнір пройшов на високому рівні, гадаю, що всі його учасники залишилися задоволеними участі у ньому».

Як виявилося Наталя вперше на цьому турнірі взяла до рук кий і одразу ж стала чемпіонкою. Жартує, що то випадковість, але, як відомо, завжди перемагають сильніші. Власне, окрім більярду, представниця Іршавщини ще грає в настільний теніс та бочу.

uzhgorod.net.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *