Анонси

У Мукачеві відбулись одразу дві важливі конференції Федерації футболу ЗакарпаттяПереглядів: 872 | 2017.12.02 19:22

Сьогодні, 2 грудня, у приміщенні Мукачівської РДА пройшла позачергова конференція ФФЗ, а також установчі збори Громадської спілки «Федерація футболу Закарпаття».

DSC_9465

Як зазначив сам Іван Петрович, хоч проведення одночасно двох таких заходів і виглядає як юридична колізія, але насправді ніяких правових порушень немає. Адже одне засідання стосувалося ліквідації, так би мовити, старої організації, а інше – створенню нової. Та й загалом присутні дотримувалися букви Закону, беручи до уваги як норми чинного законодавства, так і рекомендації Федерації футболу України.

Безпосередньо до роботи приступили після того, як з’ясували легітимність зібрання (із 87 членів прибули понад 70) та виконання Державного гімну.

Спочатку присутні обрали президію (до її складу, крім Івана Дурана, увійшли голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, народний депутат України Михайло Ланьо та перший заступник голови ФФЗ Мирослав Щербей), а також лічильну й мандатну комісії.

Відтак зосередилися на порядку денному позачергової конференції. І.Дуран наголосив, що остання в цьому році відбувається не вперше, однак її проведення викликане необхідністю привести всю документацію ФФЗ (та й загалом діяльність федерації) у відповідність до чинного законодавства.

Спочатку присутні проголосували за припинення діяльності Федерації. Потім розглянули питання про її Ліквідатора, тобто особу, яка матиме відповідні повноваження від ФФЗ на перехідний період. Установили також порядок і строки (а це – 2 місяці) пред’явлення вимог кредиторів. Далі йшлося про майно й кошти, які передали правонаступнику. Крім того, визначили особу, яка матиме право представляти Федерацію під час здійснення реєстраційних дій. Такою особою обрано Віктора Наскалова, заступника голови ФФЗ.

Без перерви перейшли до порядку денного установчих зборів ГС «ФФЗ». Спочатку розглянули саме питання про створення такої ГС. Потім сформулювали мету (цілі) її діяльності (від пропаганди масового футболу в краї до здійснення просвітницької та наукової діяльності, пов’язаної з грою мільйонів тощо).

Визначили найменування організації («Громадська спілка «Федерації футболу Закарпаття») та її скорочене найменування (ГС «ФФЗ», або ФФЗ), затвердили статут спілки (типовий і базовий відповідно до статуту Федерації футболу України). Після цього взялися обирати голову ГС «ФФЗ». Було подано одну заяву – від Івана Дурана.

Перед обранням до присутніх звернулися голова облдержадміністрації Г.Москаль та народний депутат України М.Ланьо. Зокрема, Геннадій Геннадійович висловив побажання підтримати кандидатуру Івана Петровича, оскільки він добре справляється з виконанням обов’язків не лише на посаді голови громадської організації, а і як перший заступник очільника ОДА. Утім підкреслив, що вирішувати повинні самі присутні.

Приблизно в такому ж дусі висловився й Михайло Іванович. Він зазначив: І.Дуран своєю роботою продемонстрував, що заслуговує бути керівником новоствореної ГС. І додав: у футболі не повинно бути політики, а має бути одна сім’я, яка об’єднує заради гри мільйонів. Водночас так само зазначив, що вибір – за присутніми.

Перед голосуванням Іван Петрович коротко (але по суті) прозвітував за три роки своєї діяльності на займаній посаді. Відзначив як «плюси» в роботі (покращення футбольної інфраструктури в області, реорганізація дитячо-юнацького футболу, функціонування двох ліг у дорослому футболі, інформаційна діяльність тощо), так і наголосивши на недоліках (скажімо, підготовка суддівських кадрів).

І.Дурана обрали головою ГС «ФФЗ» одноголосно. Подякувавши за довіру, він, як завжди скромно наголосив: це обрання є «авансом», який намагатиметься виправдати.

Відтак настала черга обрання головних помічників очільника ФФЗ. Так, першими заступниками обрано Мирослава Щербея й Станіслава Сухана, а заступниками – Віктора Наскалова й Віктора Качура. Обрали й склад виконкому в кількості 18 осіб. Зокрема це: Іван Дуран, Владислав Безик, Іван Грабар, Георгій Жбора, Іван Каменца, Віктор Качур, Валерій Куцин, Іван Ковач, Іван Матрунич, Віктор Наскалов, Олександр Переста, Степан Селменський, Станіслав Сухан, Балінт Товт, Олександр Цива, Олександр Чегіль, Мирослав Щербей, Василь Щур.

Потім обрали ще й голів та членів ревізійної комісії й органів футбольного правосуддя ГС «ФФЗ». Зокрема, головним «ревізором» у Федерації буде Йосип Браєр; контрольно-дисциплінарний комітет очолив Іван Головко; апеляційний – Сергій Ткаченко.

Ухвалили й постійних та асоційованих членів ГС «ФФЗ». До перших увійшли районні та міські організації, а до других – усі інші.

Природно, що розглянули й питання про вступ ГС «ФФЗ» до ГС «ФФУ» та визначили повноваження Віктора Наскалова і Йосипа Шитєва як осіб, яким надали право представляти новостворену організацію для здійснення реєстраційних дій.

У «Різному» подякували масмедійникам за популяризацію футболу Закарпаття. Зокрема відповідні грамоти вручили: Валерію Міхліченку й Вадиму Сурмаю, відеооператорам передачі «Час футболу» на ТРК «Тиса-1», Андрію Добошу відеооператору, Олександрі Терембець, ведучій передачі «Час футболу» на ТРК «Тиса-1», Степану Селменському, головному редактору газети «Спорттайм», експерту передачі «Час футболу» на ТРК «Тиса-1» (як і його колегам відзначили ще й із нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку), Володимирові Тарасюку, голові комітету зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ, Тарасові Галушці, редактору інтернет-видання lobda.at.ua, Олексію Матруничу, голові прес-служби ФК «Севлюш» (Виноградів), Олександрові Курті, керівнику інформаційного відділу ФК «Минай», Катерині Іванчо, журналісту Мукачева та Мукачівського району, Євгену Свищо, журналісту Іршавського та Виноградівського районів, Святославові Симканинцю, виконавчому директору Федерації футболу Іршавського району, Олександру Бодні, футбольному коментаторові, Олександрові Чегілю, голові Берегівської районної федерації, Жолту Леврінцу, голові прес-служби Берегівської районної федерації, Анастасії Пензовій, адміністратору та фотографові ФФЗ та Роману Сенишину, прес-аташе ТОВ «Мункач футбольна академія», журналістові газети «Новини Закарпаття» (останньому ще й із нагоди 40-річчя).

Загалом проведення двох вищезазначених заходів, одностайне голосування на них укотре довели: на Закарпаття дійсно є футбольна сім’я, яка знає, чим займається і з якою метою.

DSC_9485

DSC_9530

DSC_9527

DSC_9531
ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *