Анонси

Відбулось засідання федерації футболу ВеликоберезнянщиниПереглядів: 547 | 2017.12.03 10:31

Відбулося розширене засідання федерації футболу Великоберезнянського району за участі голів сілких рад, представників футбольних колективів, ветеранів та активістів цього популярного на Ужанській Верховині виду спорту, окремих спортсменів – усього 23 чоловік.

football_4-606007

Відкрив зібрання заступник голови районної державної адміністрації Іван Мицьо. Він привітав присутніх із успішним завершенням футбольного року – 2017, побажав вдалих виступів футбольних колективів Великоберезнянщини у році 2018-му.

На порядок денний винесено цілу низку актуальних питань.

Із звітом про роботу федерації футболу району за 2017-й рік та завданнями на рік наступний виступив її голова Іван Мастяк.

– Спортивний рік,що відходить в історію, – сказав Іван Мастяк, – був доволі щедрим на футбольні здобутки. Проведено чемпіонат району за участі шести футбольних колективів, традиційний турнір пам’яті Василя Кевпанича, який зібрав широку вболівальницьку аудиторію. Порадував юних спортсменів шкільний футбольний турнір «Шкіряний м’яч». Уперше у змаганнях на кубок Великоберезнянського району з футболу взяло участь аж вісім колективів.

Гадаю позитивним є і те, що ФК «Великий Березний» непогано виступила у першості Закарпатської області з футболу (Західна зона). Наші краяни мали можливість не лишень активно повболівати за рідний футбольний колектив, але й побачити гру кращих спортивних команд західних регіонів Срібної землі.

Щодо подальших перспектив.

Мусимо і надалі залучати молодь до участі у проведенні районних першостей, кубкових футбольних перегонів, турнірів пам’яті. Тут очікуємо підтримки від керівників районних владних структур, органів місцевого самоврядування,небайдужих підприємливих краян, вчителів фізкультури шкіл.

Словом робота попереду – плідна, відповідальна. І потрібна. А братися за перспективні футбольні справи треба вже одразу. Працювати на позитив,конкретний результат.

І таке. Наша федерація спільно із районною спілкою учасників АТО, активістами та шанувальниками футболу проводять 10 грудня на малій спортивній арені Малого Березного футбольний турнір, присвячений Дню українського війська та пам’яті загиблих в АТО молодих патріотів Великоберезнянщини.

Виступаючі, зокрема, ветеран футболу,тренер Микола Шевченко, тренер ДЮСШ Вадим Веселовський, сільський голова Малого Березного- Іван Мицода, Загорба – Олексій Мушак, Чорноголови – Сергій Пильник та інші порушували питання участі футбольних колективів Ужанської Верховини у районних турнірах, першості області,товариських зустрічах. Пошуку, як молодих перспективних юнаків, так і фінансового забезпечення команд всілякими підтримками.

Футбол бо потрібен усім горянам.

Учасники спортивного зібрання визнали роботу федерації футболу Великоберезнянщини та її голови Івана Мастяка задовільною.

У зв’язку із виїздом секретаря районної федерації футболу Великоберезнянщини Марата Закірова на роботу за кордон, його звільнено із займаної посади. За пропозицією голови на на цю посаду було запропоновано відомого футбольного функціонера і тренера-наставника Миколу Шевченка.

За нього проголосували одноголосно. Вітаємо тебе Миколо! Спільно працюйте задля доброї справи.

Із звітом про роботу суддівського корпусу районної федерації футболу виступив його очільник Віктор Шевченко. Було визнано, що суддівство матчів проводилося на належному пофесійному рівні. Так слід працювати їм і надалі.

Федерація футболу Великоберезнянщини висловила подяку за відповідальне суддівство матчів Миколі Ходаковському, Віктору Шевченку та Віталію Уманцю.

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *