Анонси

Спортивна молодь Ужгородського університету перемогла у шахах і настільному тенісі (ФОТО)Переглядів: 398 | 2017.12.05 23:14

Днями в спорткомплексі «Юність» Ужгорода відбулися чергові етапи ХІV універсіади серед студентів області. Цього разу змагалися в шахах і настільному тенісі.

shahy

За нагороди уже традиційно боролося шість вишів ІІІ та IV рівнів акредитації: Закарпатська академія мистецтв, Мукачівський державний університет (МДУ), Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ), Ужгородський національний університет (УжНУ), Карпатський інститут підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та Закарпатський угорський інститут ім. Ракоці ІІ (ЗУІ).

Із шахів в індивідуальному заліку наші Василь Орса виборов «бронзу», а Наталія Федака «золото». Ці дві нагороди дозволили команді УжНУ посісти командне перше місце, залишивши позаду збірні МДУ та ЗУІ, які посіли друге й третє місця відповідно.

У настільному тенісі студенти УжНУ вибороли 4 нагороди, три з яких – золоті. Євген Гливка посів ІІІ місце в індивідуальному заліку, а Алла Пінзенник та Владислав Ребрик в особистих турнірах перемогли. Як у шахах, так і в настільному тенісі у командному заліку збірні університетів розташувалися в тому ж порядку.

Призери отримали медалі та грамоти, нагороджував лауреатів заступник начальника Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Плеханов.

peremozhtsi_un

tenis

Медіацентр УжНУ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *