Анонси

Дітей та молодь з обмеженими можливостями залучають до занять спортом (ВІДЕО)Переглядів: 446 | 2017.12.06 10:22

На Тячівщині реалізовують проект «Інтегруймося разом».

Знімок-екрана-2017-12-03-о-11.43.25

Групи, до яких набирають юних спортсменів, комбіновані, тобто різниці між дітьми здоровими та дітьми з певними фізичними вадами не роблять – всі займаються разом. Реалізовують проект за грантові кошти. Вже закуплено обладнання та інвентар для занять настільним тенісом.

Мета проекту очевидна – зменшити психологічні бар’єри між дітьми та молоддю з обмеженими можливостями зі своїми ровесниками і не лише під час гри в настільний теніс, а й в повсякденному житті. Батьки та рідні таких чад, на нещодавніх змаганнях у Тячеві, мали змогу побувати і на тренінг-бесіді, де обговорювали необхідність інтеграції дітей та молоді з фізичними вадами у суспільство і постійного контакту з однолітками. Хоча вони і це так розуміють, тому і відвідують подібні заходи.

Діти ж радіють – є змога побувати на великій спортивній арені і що найголовніше – не в якості спостерігача чи вболівальника, а безпосереднього учасника змагань. Такі проекти сприятливо впливають не лише на дітей з фізичними вадами. Їхні однолітки мають змогу пересвідчитися, що відмінності між ними якщо і є то не настільки суттєві, щоб завадити займатися спортом, а тим паче спілкуватися.

zak-insider.com

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *