Анонси

Футболісти «Дружби» із Дубрівки відзначили «срібне» місце чемпіонату (ФОТО)Переглядів: 1593 | 2017.12.12 12:45

9 грудня громада невеликого по мірках навіть Іршавського району села Дубрівка вшанували своїх улюбленців, футболістів команди «Дружба».

DSC_9912

Чемпіонат району проходив напрочуд напружено. На медалі претендувало багато команд із великими футбольними традиціями, але напрочуд дружна команда «Дружба» вже в першому колі зробила вагому заявку на комплект нагород. У другому колі пристрасті на футбольних полях зашкалювали. Боротьба за медалі була не на жарт серйозною. Та «Дружба» вистояла. Нагородою стали срібні медалі чемпіонату Іршавського району. Позаду залишилися великі футбольні села: Приборжавське, Кушниця, Сільце, Кам’янське, Ільниця, Білки.

Привітати срібного призера чемпіонату прийшли голова сільської ради Дубрівки Володимир Малиновський, депутат обласної ради Петро Добромільський, голова Іршавської райради Віктор Симканинець, місцеві ветерани футболу. Свято відкрив сільський голова Володимир Малиновський, який поздоровив футболістів та їх чарівні половини, подякував за чудову гру і побажав успіхів у подальших змаганнях та особистому житті. Подякував Володимир Ярославович команді за великий вклад у розбудову футболу та створення позитивного іміджу села. Депутат обласної ради Петро Добромільський привітав команду з великим досягненням, подякував за самовідданість та побажав подальших успіхів у спорті й особистому житті. Володимир Малиновський, Петро Добромільський, президент клубу Іван Дикий вручили футболістам медалі, грамоти та грошові винагороди, а секретар сільської ради Михайло Лялюк – троянди чарівним половинам та подругам футболістів ФК «Дружба». Гучні оплески не вщухали довго. На завершення нагородження Володимир Малиновський вручив Кубок за друге місце в чемпіонаті Іршавського району. Вітали срібних призерів і ветерани ФК «Дружба» (Дубрівка), які були учасниками святкового вечора.

Довго не вщухали оплески на вітання голови Іршавської районної ради Віктора Симканинця, який особисто приїхав, щоб висловити свою повагу до футболістів, керівників клубу та села. А працівники культури приготували гарні музичні вітання.

Цей вечір надовго запам’ятається футболістам, які впродовж року боролися за медалі чемпіонату.

До речі, в минулому році в Дубрівці після реконструкції було відкрито стадіон, який повністю відповідає вимогам ФФЗ. У цьому сезоні ФК «Дружба» – срібний призер чемпіонату району і дуже непогано зарекомендував себе в турнірі «Ліга чемпіонів Закарпаття». Село Дубрівка ніби й невелике, але громада може пишатися своєю футбольною командою, яка є однією з кращих на футбольній Іршавщині.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ

DSC_9833

DSC_9905

DSC_9903

DSC_9899

DSC_9897

DSC_9893

DSC_9886

DSC_9878

DSC_9859

DSC_9855

DSC_9843

DSC_9838

DSC_9895

DSC_9921

DSC_9916

DSC_9908

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *