Анонси

В Ужгороді проходить міжнародний передсвятковий турнір з фехтування (ФОТО)Переглядів: 417 | 2017.12.27 10:34

Традиційний зимовий передсвятковий турнір з фехтування стартував в Ужгороді.

img_9416_fit_content_width

Він відбувається на базі СК «Динамо» уже близько 10 років і є міжнародним. Цього року змагання відвідають кілька клубів зі Словаччини. Турнір триватиме три дні і збере понад 300 шпажистів – від дітей із 8 років і до ветеранів цього аристократичного виду спорту.

У перший день змагань на доріжки вийшли найменші фехтувальники: дівчата і хлопці 2008 р.н. і молодші, а також дві вікові категорії шпажистів – 2006 р.н. і 2004-2005 р.н.

Так, серед найменших дівчат перемогу святкувала вихованка Володимира Жамбаєва і Наталії Калініної – Дар’я Курта, срібна нагорода у Дарії Сегедій (тренер – Лілія Філл), усі – ужгородки. Третю сходинку розділили Юлія Голич (тренер – Вікторія Петрішак, Ужгород) та Софія Тромпак (тренер – Гейза Оремуш, Мукачево).

Олександр Бєляєв (тренер – Володимир Жамбаєв) став найкращим серед найменших хлопців, на другому місці зупинився Сергій Ярчич. Бронзові нагороди у Тараса Гапака та Максима Прилипко (тренер усіх трьох – Лілія Філл).

Серед хлопців 2006 р.н. найкращим став Мирон Дурневич (тренер – Лілія Філл), срібло отримав Максим Кривонос (тренер – Сергій Горецький), третє місце розділили Станіслав Присяжний (тренер – Лілія Філл) та Роман Лийнарт (тренер – Вікторія Петрішак).

У категорії шпажистів 2004-2005 р.н. за першість боролися вихованці Дмитра Петруса – Велеслав Попович та Іван Думницький. У підсумку срібло дісталося Велеславу, а Іван святкував перемогу. Бронзові медалі у підопічних Сергія Горецького – Данила Безкоровайного та Антона Горецького.

Усіх учасників турніру нагородили солодкими подарунками, призери та чемпіони отримали медалі і Кубки. Традиційно відзначили також і цьогорічних дебютантів турніру.

Важливо, що на відкритті турніру від імені Ужгородської міської ради школі фехтування, яка знаходиться на базі НВК «Гармонія» у м-ні Доманинці, передали два спеціалізованих фехтувальних електронних апарати. Спасибі за підтримку!

Сьогодні, 27 грудня, на доріжки вийдуть дівчата в усіх вікових групах, а 28 грудня до шпаг візьмуться дорослі – аж до ветеранів спорту.

img_8915_fit_content_width

img_9038_fit_content_width

img_9560_fit_content_width

img_9328_fit_content_width

img_9264_fit_content_width

img_9061_fit_content_width

uzhgorod.in

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *