Анонси

У Перечині відбувся Всеукраїнський турнір із зимового регбі (ВІДЕО)Переглядів: 687 | 2018.01.06 11:41

Різдвяний Кубок із регбі на снігу відбувається на Закарпатті вдруге.

101-1118-

Попри тривалий дощ, погода не змогла зіпсувати видовищні спортивні змагання Відкритого всеукраїнського турніру. Різдвяний кубок із так званого регбі на снігу відбувається на Закарпатті удруге. Цього року до Перечина приїхала 21 команда, які боролися за призи у 4 групах. Участь взяли регбісти з Ужгорода, Мукачева, Велятина, Колочави, Києва, Кривого Рогу, Кременця, Хмельницького, Покровська (нині – столиця Донеччини) та гості зі словацького міста Жиліна.

Президент Федерації регбі та регбіліг Закарпаття

Сам турнір присвячується 90-річчю закарпатського регбі. Усього гратимуть понад 20 команд. Це U12, U14, дорослі та жінки. Власне є один мінус – відсутність снігу, погода нас не дуже порадувала, але це не відміняє нашу радісну зустріч. Це другий уже турнір. І вдруге він міжнародний.

Правила регбі на снігу – дещо спрощені. На скороченому полі команда із 5 гравців грає 5 хвилин. Тут заборонені складні силові прийомі, які є у класичному виді цього спорту. Втім, сніжне регбі – не менш видовищне та динамічне. І хоч цьогоріч зима снігом не балує, все ж гравці налаштовані рішуче.

Віктор МЕЛЬНИЧУК

головний суддя змагань, тренер РК «Корзо»

Це уніфікований вид спорту, похідне від пляжного регбі. Втім, останнім часом популярності набуває сніжне регбі. Правила спрощено до не можу, обмежений час, обмежений простір. Цього року ми ретельніше попрацювали, у нас є 21 команда у 4 групах. То є бомба. Є група дорослих, дві групи юнаків і група дівчат. Головне, що ми стартанули. Зробили турнір не тільки Всеукраїнським, а й міжнародним. Є бажання інших команд із інших країв до нас приїхати. Поки що повне щастя, а результат, він уже є, у зв’язку з тим, що воно уже проходить.

Турнір відбувається на Закарпатті під егідою Міністерства молоді та спорту України та Української федерації регбіліг, президент якої також приїхав до Перечина. Відзначає і широку географію учасників, і хороший рівень проведення змагань.

Артур МАРТИРОСЯН

президент Федерації регбіліг України

Закарпатское регби и регбилиг достойно держит удар современных реалий. Благодаря Закарпатской федерации и ее президенту Федору Шандору, а также двигателю регбийному Виктору Мельничуку здесь регулярно кипит регбийная жизнь. Уже второй год подряд проводится турнир «UZHSNOW RUGBY». В этот год со снегом не получилось, зато состав участников гораздо больше, чем в прошлом году. Так что потихоньку Перечин становится центром закарпатского регби и регбилиг.

Словацькі регбісти також із задоволенням відгукнулися на запрошення взяти участь у зимового регбі. Для них це хороша можливість спробувати свої сили із сильними суперниками. Запевняють: погода для регбі – не завада, а такі турніри допомагають загартувати і тіло, і характер.

Костянтин ЛОЙСКО

гравець РК «Bears» (м. Жиліна, Словаччина)

На цьому закарпатському турнірі мені подобається те, що є багато сильних  команд. Водночас, вони є дружніми та товариськи налаштованими. Не робимо між собою ніяких кордонів, тому що граємо усі в один спорт. Головне у нас тут – респект: повага одне до одного. У регбі завжди відбуваються якісь силові сутички у межах правил на полі. І ці сутички викликають певну спортивну агресію. Втім, це тільки спорт. Поза полем ми усі – хороші друзі.

Відкрита зимова першість з регбі на снігу для Закарпаття уже стала традиційною. Наступними роками планують запросити у наш край якомога більше сильних команд із України та зарубіжжя, аби високо тримати планку міжнародного турніру.

uzhgorod.net.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *