Анонси

Секція дзюдо: де тренуватися дітям? (ВІДЕО)Переглядів: 414 | 2018.01.20 20:53

Секція дзюдо в Ужгороді налічує близько 120 дітей.

dzyudo_3

Вікова категорія тут від п’яти років. Діти разом із тренерами відпрацьовують вправи, після чого, ставши в пари, намагаються повалити на землю один одного. Як розповідає тренер, дзюдо є олімпійським видом спорту, більше того цей вид допомагає отримати оптимальне фізичне навантаження та здобути навички самозахисту.

Ще перед початком навчального року, ці діти разом зі своїми тренерами займались у просторому тренувальному залі ПАДІЮНу, який знаходиться на балансі Закарпатської обласної ради. Однак вже восени секція дзюдо міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 в кількості 120 дітлахів та чотири тренери змушені були покинути зал ПАДІЮНу. Причиною цього, за словами заступника ужгородського міського голови, стало небажання міської секції дзюдо ДЮСШа об’єднуватись із обласною, яка залишилась на старому місці. Наразі тут працюють два тренери та набагато менша кількість учнів, які відвідує секцію.

Через це між спортивними школами було розірвано всі угоди, а тому міська секція дзюдо фактично опинилась на вулиці. Та завдяки підтримці УжНУ, секції вдалось отримати хоч і не велике однак тепле та комфортне приміщення в спорткомплексі вузу Буревісник. Та незважаючи на це, самі діти тренуваннями задоволені. Хоч й кажуть, в старому залі були тренажери, які потрібні для повноцінних тренувань.

Наразі ж маленькі спортсмени змушені обходитись фізичними навантаженнями на татамі. Як констатують в міській раді, ймовірність повернення міської секції дзюдо до ПАДІЮНу досить мала, і може бути тільки в її злиття з обласною. Натомість міська влада розробляє план реалізації власного тренувального залу, початковими етапами якого можуть стати спортзали в школах, а в майбутньому одного залу, де б могли проходити заняття як дзюдоїсти, так й інші споріднені до цього виду спорту секції.

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *