Анонси

Двоє спортсменів із Закарпаття – учасники олімпійської команди УкраїниПереглядів: 397 | 2018.01.29 08:31

Аннамарі Данча-Чундак та Іван Ковбаснюк – учасники олімпійської команди України на іграх, які вже 9 лютого відкриються в Південній Кореї.

annamari_fit_content_width

Відома спортсменка має (тьху-тьху) непогані шанси, Аннамарі зараз входить у двадцятку найсильніших сноубордисток світу, а кілька днів тому увійшла до топ-10 на етапі кубка світу. Це для дівчини третя Олімпіада в кар’єрі. Аннамарі – неодноразова Чемпіонка України, Чемпіонка світу серед юніорів (2010), призерка міжнародних змагань, учасниця Європейського Молодіжного Олімпійського фестивалю, багаторазова учасниця Чемпіонатів Європи та світу. Повернувшись із декретної відпустки взимку 2017-го року вона поклала першу нагороду до скарбнички збірної України на Всесвітній зимовій Універсіаді-2017 в Алмати (Казахстан).

Аннамарі, безсумнівно, учасниця нашого рейтингу провідних спортсменів Закарпаття.

Василь Ковбаснюк – гірськолижник, вихованець Ясінянської гірськолижної школи Олімпійського резерву, і його вже урочисто провели на Олімпіаду в рідному селищі, у гуцульському вбранні.

Це перша Олімпіада для закарпатця.

Його земляки пишуть: «Виконком НОК затвердив список 57 спортсменів-кандидатів для участі в зимових Олімпійських іграх – 2018,що відбудуться в м. Пхьончхан – Південна Корея. Список перспективної групи (гірськолижний спорт) очолює наш земляк із гірського Ясіня, гордість нашого краю, гордість України, Герой нашого часу – Іван Ковбаснюк».

uzhgorod.in

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *