Анонси

АНОНС: 5 тур Зимової першості Закарпатської областіПереглядів: 321 | 2018.03.02 21:48

Помітно чи непомітно, але змагання групового етапу добігають свого кінця. У суботу (3 березня) станемо свідками п’яти матчів.

2

Середнє

Група А

ФК «В.Березний» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок об 11:00

Зійдуться команди Західної зони першої ліги. Восьмий колектив проти срібного призера. В останній першості суперники очки розділили, правда, на користь усе ж концгазівців: 8:0 і 1:2. Зважаючи на те, які здобутки є нині в обох учасників ЗП, перевага теж на боці «Вітязя». Утім її ще потрібно реалізувати. До того ж якщо виграш або нічия футболістам з Ужгородщини гарантує третє місце, то березнянцям стовідсотковий результат допоможе зрівнятися за очками не лише з нинішніми «опонентами», а й, найімовірніше, із «Вільхівцями». А там потрібно вже буде рахувати додаткові показники… За будь-яких обставин: на поле в ролі фаворита виходять гравці з Концгазо, а березнянцям особливо теж втрачати нічого… Можливо, саме це зумовить цікавіть протистояння.

ФК «Вільхівці» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок о 13:00

Номінальні господарі – у ролі очевидного фаворита. Тим паче, що «Вільхівці» і так тричі вже поступилися. Отож логічний сценарій: команда з Тячева переконливо виграє у «Фаворита». Тим паче, що напад останнього голами не особливо відзначається. Хоч, водночас, і у «Вільхівців» є проблеми з реалізацією. Утім у вищолігівського колективу особливих проблем у матчі не мало б виникати.

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – початок о 15:00

Це головний матч усього ігрового дня. Зустрічаються два вищолігівські колективи, які з кращого боку зарекомендували себе в груповому турнірі зимової першості. В обох суперників стовідсотковий результат, багато що виходить у нападі й у захисті. Навіть різниця м’ячів приблизно однакова, та й заслуговує на неабияку повагу. У чемпіонаті очки також були розділені, хоч і з певною перевагою середнянців: 0:1 і 4:0. Можливо, цей нюанс, а ще фактор рідного поля й статус володаря срібних нагород у чемпіонаті робить фаворитом зустрічі саме середнянців. Вони будуть ближчими до перемоги. Ключі успіху в полянців: уважні дії в захисті й тактично правильна побудова гри «під суперника».

Виноградів

Група С

ФК «Оболонь-2» (Хуст) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок о 13:00

Ситуація складається так, що в разі успіху одна з команд цієї пари може розраховувати (за певних обставин, а саме: у разі невдачі «Карпат» у зустрічі із виноградівцями) на вихід із групи. Таким чином, мотивація в суперників висока як ніколи. Шальки терезів – на боці міжгірців. У них дещо кращий і захист, і напад. Та останнім розслаблятися не слід у жодному разі.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» – початок о 15:00

Номінальні господарі грають проти реальних. Команда, нижча за класом, проти вищого за статусом суперника… Що тут скажеш? Хоч севлюшці й вирішили завдання в групі, але не збираються віддавати очки суперникові. З іншого боку, «Карпати» не тільки розуміють, проти кого діятимуть, а й вимушені суперничати задля перемоги, оскільки поразка й навіть нічия (цілком імовірно) поховають шанси на вихід до наступного кола змагань. Футболісти з Дубового мають непогану ланку оборони, яка здатна серйозно протистояти виноградівцям. Утім останні тільки через фатальну нереалізацію створених моментів можуть позбутися трьох або двох очок.

Завершальний тур в обох групах обіцяє загалом цікаві поєдинки. У них, найвірогідніше, працюватиме футбольна логіка. Але чи на сто відсотків? Чи не будемо мати бодай одну несподіванку? Відповіді на ці запитання – у суботу.

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *