Анонси

АНОНС: 5 тур Зимової першості Закарпатської області (2 день)Переглядів: 332 | 2018.03.02 21:51

У неділю завершаться матчі групового етапу змагань.

DSC_3814

Середнє

Група В

СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок об 11:00

Поєдинок між цими суперниками може й не мати турнірних наслідків – за умови виграшу «Бобовища» у ракошинців. Адже в разі перемоги чи нічиєї юнаки з Ужгорода матимуть відповідно 6 очок або 4 і теж саме «непризове» місце. У разі нічиєї в невицьких футболістів буде 1 очко, і вони залишаться на «дні» «турнірки». А за поразки учнів школи в усіх трьох суперників (ураховуючи колосівців) стане по 3 очки. Тоді доведеться рахувати різницю м’ячів. А вона більш ніж відчутно різниться, і кардинально виправитись за рахунок однієї зустрічі навряд чи вдасться. Утім чи із цих міркувань чи просто з огляду на загальні здобутки представники названої пари повинні вийти на гру «розкріпаченими». Це може призвести до хорошого суперництва. У ньому, з огляду на виступи у групі, ближчими до перемоги поки залишаються СДЮСШОРівці.

ФК «Бобовище» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок о 13:00

У першості чемпіон Західної зони першої ліги двічі впевнено здолав свого нинішнього суперника – 6:0 і 9:0. Має всі шанси зробити це й нині. По-перше, перемога гарантує бобовищанцям вихід до наступного раунду ЗП. А по друге, рівень їх колективної гри значно вищий ніж у теперішніх номінальних господарів. Отож будь-який інший результат сприйматиметься за сенсацію.

ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – початок о 15:00

Ужгородці вийдуть на поєдинок, знаючи результат матчу бобовищанців. І якщо останні виграють у ракошинців, то екс-чемпіону області нічого не залишиться, як тільки спробувати здолати нинішнього чемпіона. Адже тільки за таких умов останні дві команди пройдуть далі, а бобовищанці (за гіршої різниці м’ячів) лишаться третіми. Але чи минайці «захочуть» віддавати очки, будучи в статусі фаворита? Якщо команда Тараса Тулайдана протиставить суперникові насамперед грамотну гру в захисті, то зможе в підсумку розраховувати на позитивний результат. За інших обставин домінування учасника всеукраїнських аматорських змагань на полі втілиться у закономірну вікторію.

Виноградів

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «В. Копаня» – за згодою команд матч не відбудеться

Обидва колективи, зіславшись відповідно на ситуацію з грипом та трудову міграцію, відмовилися від гри. Отож учасникам пари буде зараховано технічну поразку.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – початок о 13:00

Таким чином у групі D лишиться єдина зустріч. Але яка! Між собою зійдуться вищолігівські колективи, котрі в попередньому чемпіонаті «розписали» очки: 2:1 за іршавцями та 4:0 за рахівцями. І саме з огляду на подальші офіційні змагання зустріч уже буде цікавою. А тут ще й суперництво за «прохідне» друге місце. Виграють «Карпати» – продовжать виступати в зимовій першості. Якщо ж нічия або вікторія «Бужори» – остання стане володарем путівки до наступного кола. Слід очікувати захопливого поєдинку з рівними шансами на успіх.

Що ж, недільні матчі справді підведуть риску під груповими баталіями, і ми остаточно довідаємося учасників наступної фази змагань.

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *