Анонси

АНОНС: 5 тур Зимової першості Берегівського районуПереглядів: 362 | 2018.03.10 07:13

11 березня відбудуться матчі п’ятого туру зимової першості Берегівського району 2018 року.

????????????????????????????????????

У зв’язку з тим, що ФК «Зірка» Берегово припинила свої виступи в зимовій першості району з футболу, надалі в кожному турі проходитимуть по дві гри. До того ж у зв’язку з тим, що «Зірка» припинила виступи, прийнято рішення анулювати результати двох ігор за її участі. Згідно положення зимової першості, якщо команда не зіграла 50 відсотків ігор результати анулюються. Таким чином у турнірній таблиці сталися зміни. А це впливає на загострення боротьби в першості.
ФК «Арто Гать – ФК «Кідьош»
Однозначно фаворитом цієї пари є «Артос» з Гаті. Не дивлячись, що зі збігом обставин змін в турнірній таблиці, команда втратила першу позицію, цей колектив є головним фаворитом зимової першості. Ігри за цих команд в минулому сезоні, повністю на стороні «Артоса». Помітно, що в «Артоса» є кадрові проблеми, в Кідьоша в цьому плані все гаразд. Але, як показали попередні ігри, команді з Гаті достатньо і цих виконавців. Адже їх швидкісна гра вражає всіх суперників. Зрозуміло, що Кідьош прикладе всіх зусиль, щоб отримати бажані очки і поборотися за комплект нагород. Але як воно буде покаже сама гра.
ФК «Берегуйфолу» – ФК «Таплісман» В. Береги
В попередні роки, «Талісман» регулярно користувався послугами футболістів з Берегуйфолу, які грали далеко не останню роль в команді. Досвід виступів у турнірах футболістів з Великих Берегів більший. Та і результати команди говорять самі за себе. «Талісман» фаворит цієї гри. Але і футболісти Берегуйфолу захочуть довести колишнім своїм партнерам, що вони невипадково заявились на зимову першість. До того ж, від гри до гри Берегуйфолу прогресує. Буде цікаво.

lobda.at.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *