Анонси

АНОНС: 17 березня стартує футбольний турнір «BUSINESS CUP 2018» (ФОТО, ВІДЕО)Переглядів: 415 | 2018.03.14 09:51

Уже втретє футбольна весна у Мукачеві асоціюється з турніром серед аматорських команд «BUSINESS CUP 2018».

P1320780

Змагання знову запрошують: футболістів на зелений газон, їхніх вболівальників – на трибуни. Але самому святу футболу передує клопітка робота оргкомітету, яким 12 березня ініційовано та проведено збори представників команд.

Зібрання відбулося в Будинку футболу, адже змагання проходять під егідою Федерації футболу Закарпаття. Капітанів команд вітали: засновник турніру Едуард Ілтьо, голова Мукачівської міської федерації футболу Віктор Наскалов, арбітр ФІФА Ярослав Козик, голова комітету арбітрів Мукачівської міської ФФ Василь Козик.

Насамперед, учасники зібрання обговорили Регламент змагань, в якому закладені правила проведення матчів, по окремих моментах трохи подискутували, вислухали резонні фахові коментарі Ярослава Козика.

Відповідно Регламенту, матч триває 40 хв. (2 тайми по 20 хв.), перерва – 10 хв. після чого команди обмінюються половинами поля. Одночасно на полі під час матчу можуть перебувати 5 гравців від однієї команди (по системі 4+1).

Зазначимо, цьогоріч турнір відбудеться в одне коло за схемою «кожен з кожним», відповідно до якої на зеленому загоні зустрінуть всі команди. Усього в змаганнях візьмуть участь 9 колективів, серед яких кілька нових команд, зокрема, ФК «Адамар».

Уперше в змаганнях візьмуть участь і гравці футбольної школи «Синай», наставником та засновником якої є о. Олександр Прожегач.

Відтак, за відсутності поділу на групи, провели жеребкування, яке визначило порядковість команд, що дозволило скласти сітку зустрічей.

Спортивна фортуна розпорядилася таким чином:

ФК «М Сіті»

ФК «Адамар»

ФК «Беркут»

ФК «Дом Х»

ФК «Синай»

ФК «Алекс»

ФК «Ліка»

ФК «Енергетик»

ФК «Статус»

Коментуючи підготовку до проведення турніру, який відбудеться вже втретє, його засновник Едуард Ілтьо зазначив:

– Поруч із традиційними рисами, яких вже набула спортивна подія, цьогоріч турнір відбудеться за іншою системою гри: без поділу на групи. Це своєрідний додатковий стимул для всіх команд, який додасть інтриги. Адже при поділі на групи, учасники однієї не зустрічають з іншою, інколи сильним командам щастить з менш досвідченими суперниками по групі, і вони легко виштовхують їх зі змагань. За принципом колової системи все по іншому: у кожної команди шанси рівні, залишається лише відсоток везіння та прихильність футбольної Фортуни, а ще – підтримка вболівальників, яких щиро запрошуємо на трибуни!

Едуард Ілтьо також підкреслив, що оргкомітет вдячний всім, хто підтримує змагання, це і медіа партнери, і спонсори.

То ж до найголовнішого: турнір серед аматорських команд «BUSINESS CUP 2018» стартує у місті над Латорицею у суботу, 17 березня.

Перший поєдинок розіграють між собою ФК «М Сіті» – ФК «Енергетик», початок матчу о 13:00 год. Місце проведення: футбольний майданчик на території Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, м. Мукачево, вул. Ілони Зріні.

Ігровий день турніру продовжать матчі:

ФК «Адамар» – ФК «Ліка», початок о 14:00.

ФК «Дом Х» – ФК «Синай», початок о 15:00.

ФК «Беркут» – ФК «Алекс», початок о 16:00.

Оргкомітет турнірну запрошує всіх прихильників футболу на матчі турніру серед аматорських команд «BUSINESS CUP 2018».

P1320796

P1320794

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *