Анонси

В Ужгороді стартували змагання «Дитяча легка атлетика ІААФ» (ФОТО)Переглядів: 349 | 2018.03.28 09:25

На змагання приїхали команди із Хмельницького, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська.

P4420284

Наше місто представляють школярі ужгородської класичної гімназії та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3. Команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, нагадаємо, перемогла у I-му етапі, який у середині березня проходив в Івано-Франківську. Заключний, ІІІ етап, відбудеться 12 квітня в Тернополі.

На урочистому відкритті юних спортсменів вітали заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради Ольга Василиндра, голова Закарпатського обласного відділення НОК України Іван Риляк, президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, президент федерації легкої атлетики Тернопільської області Валерій Єднак, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, майстер спорту, чемпіон світу з фехтування на шпагах Анатолій Герей та інші.

Подякував організаторам, тренерам та учасникам змагань заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай. «Своїм прикладом ви показуєте іншим, що спорт – це сила, це задоволення від життя. Сподіваюся, що ви гарно проведете час у нашому місті і ще не раз його відвідаєте. А від сьогоднішніх спортивних змагань бажаю тільки позитивних вражень. Усім успіху, хай переможе найкращий!», – зазначив Василь Васильович.

Перед початком змагань провели традиційну музичну розминку.

P4420357

P4420264

P4420290

Карпатський об’єктив

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *