Анонси

Маунтинбайкерські змагання (ФОТО)Переглядів: 333 | 2018.04.03 09:21

Екстремальними видалися вихідні для учасників Зимового чемпіонату України з велоспорту-маунтинбайку, що проходить з 30 березня по 6 квітня в Ужгороді.

2_1_fit_content_width

У змаганнях беруть участь більше 150 учасників із 16 областей України. Змагання велосипедистів такого класу проводяться в Ужгороді не вперше і вже стали своєрідною візитівкою міста.

Найвидовищніша частина змагань відбувається на одній з кращих крос-кантрійних велотрас країни у Шахтинському лісі, який цьогоріч спочатку зустрів учасників невеликим ранковим дощем.

Відповідно 31 березня за результатами індивідуальної гонки перемогу святкували: серед чоловіків (еліт) Вова Козловський (МСУ) та серед вперше стартуючих в категорії «молодші юнаки» мукачівець Олег Маркулинець, Ваня Тодер серед юнаків заїхав пятим.

А вже першого квітня природа доволі «вдало» пошуткувала над учасниками.

Крос-кантрі на короткому крузі видався «брудним» та водночас видовищним під проливним дощем.

Першим та другим серед молодших юнаків були наші молоді хлопці: Олег Маркулинець (Мукачево) та Іван Цанько (Свалява).

Очима Mykola Schadey можна бачити, як «Вова Козловський демонстрував захоплюючий «трилер»: після першого кругу на велику, в якому вилетів перемикач, йшов 14 – трохи «підшаманивши». Завдяки настрою та силі чемпіона фінішував – Третім. Оце був КЛАС!»

На 4 квітня запланована індивідуальна гонка вгору, яка пройде в районі урочища Невицький замок. В Індивідуальних і командних змаганнях візьмуть участь як професіонали, так і початківці.

2_7_kopiya_fit_content_width

2_5_fit_content_width

2_4_fit_content_width

2_2_fit_content_width

uzhgorod.in

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *