Анонси

Відбулись фінали «Шкільної футзальної ліги-2018» (ФОТО)Переглядів: 238 | 2018.04.11 09:02

7–8 квітня в ужгородському спорткомплексі «Юність» відбулися фінальні змагання обласних змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга 2018» серед команд загальноосвітніх шкіл.

8. Колочавська ЗОШ Міжгірського району.

Не зважаючи на вік учасників, протягом усього турніру велась спортивна боротьба. Дуже добру гру показали команди ЗОШ №13 м.Мукачево та Перечинська ЗОШ.

Кращими гравцями фінального турніру стали:

– Дмитро Шаповалов – захисник (Перечинська ЗОШ);

– Микола Гоблік – нападник (ЗОШ №13 м.Мукачево);

– Василь Штаєр  – воротар (Колочавська ЗОШ Міжгірського району);

– Савель Олах – гравець (Середнянська ЗОШ Ужгородського району).

У фіналі зустрілися ЗОШ №13 м.Мукачево та Перечинська ЗОШ. За пенальті здобула перемогу команда ЗОШ №13 м.Мукачево і зайняла перше місце, друге – Перечинська ЗОШ і третє місце – Колочавська ЗОШ Міжгірського району.

Переможці та призери були нагородження кубками, призами за номінаціями, дипломами, медалями, олімпійською атрибутикою та грамотами Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА (В.Й.Ерфан), Закарпатського обласного відділення (філії) КФВС МОН України (І.І.Риляк). та від Федерації футболу Закарпаття (І.П.Дуран).

На нагороджені були присутні М.В. Молнар, начальник відділу Закарпатського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; О.О. Чегіль, голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФЗ; С.А. Дребужан, суддя ФІФА з футзалу та Плеханов А.М., інструктор-методист Закарпатського обласного відділення КФВС МОН України.