Анонси

АНОНС: Кубок Закарпаття. Перші півфінальні матчіПереглядів: 566 | 2018.04.13 09:07

15 квітня, у неділю, матимемо два, без сумніву, поєдинки з підвищеною інтригою.

 карпати-рахів

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці»

Зустрічаються практично рівні за міццю суперники. Козир «Карпат» у анонсованому двобої – домашні стіни й ставка на «своїх» футболістів. Своєю чергою, «Вільхівці» теж серйозно впіймали «кубковий» настрій і здатні так само себе проявити. Навіть на виїзді. Це та зустріч, коли всеможливі обидва підсумки: перемога / поразки однієї з команд чи нічия. Ваги матчу додаватиме й те, що переможець пари увійде в історію футболу краю як фіналіст Кубка. А це вже буде вагомий успіх як для представника райцентру, так і для колективу, який репрезентує Тячівщину.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Минай»

Від фіналу Зимової першості у стані команд кардинальних змін не відбулося. Це – кращі колективи краю. Добре знають один одного. Так, «Минай» – знову фаворит, але зустріч буде непростою для обох суперників. Тим паче, що виноградівці виступають у ролі господарів. У поєдинку будь-яка серйозна помилка може коштувати дорого, тому і в нападі, і в захисті обом колективам потрібно зіграти максимально серйозно, сконцентровано. Звичайно, будь-який успіх (навіть нічия) насамперед у психологічному плані стане важливішим насамперед для «Севлюша», проте кожен з учасників матчу намагатиметься «видати на гора» максимум свого потенціалу.

Кубок сягнув тієї фази суперництва, коли спрогнозувати результат особливо важко. У кожного із суперників є свої достоїнства, і питання тільки в тому, хто краще себе зарекомендує.

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *