Анонси

«BUSINESS CUP 2018»: результати матчів 7-го туру (ФОТО)Переглядів: 278 | 2018.04.15 10:39

Змагання аматорських колективів, що відбуваються в рамках щорічного турніру з футболу «BUSINESS CUP 2018», – виходять на фінішну пряму.

30709057_1750509395026088_8599179341600915456_n

14 квітня відбулися матчі сьомого туру змагань. На футбольному полі Мукачівської ЗОШ № 4 зустрілися три пари команд, стиль гри яких засвідчив, що вагу має кожне очко, тому протистояння тривало до останніх секунд поєдинків.

До слова, гра стала більш коректною, футболісти не ризикують у сміливих підкатах, аби штрафний удар не подарував команді супротивника гол, а то й – перемогу. Судді у всіх трьох поєдинках лише зрідка висловлювали зауваження, обійшлося без «жовтих» або «червоних» карток.

ФК «ЛІКА» – ФК «ЕНЕРГЕТИК»: 2:7

Пара досвідчених команд відрила ігровий день швидким, технічно цікавим футболом. На перерву пішли з рахунком 1:3 на користь ФК «ЕНЕРГЕТИКА», який зберіг перевагу та переміг з рахунком: 2:7.

ФК «АЛЕКС» – ФК «М СІТІ»: 6:2

Підтвердив своє реноме фаворита турніру й ФК «АЛЕКС», який у зустрічі з непростим противником – ФК «М СІТІ», але зберіг перевагу у забитих м’ячах: 6:2

ФК «БЕРКУТ» – ФК «АДАМАР»: 4:2

Швидкісною з перших хвилин видався поєдинок цих двох команд. На перерву колективи пішли з перевагою «БЕРККУТА» в два забиті м’ячі. Але після короткого відпочинку ФК «АДАМАР» зумів перегрупуватися та реалізувати два гольові моменти. Проте, ФК «БЕРКУТ» також не втрачав шанси. Даровані футбольною Фемідою, подвоївши свій результат.