Анонси

“Інваспорт” – переможець футбольного турніру до Дня матері (ФОТО)Переглядів: 495 | 2018.05.11 11:11

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на штучному майданчику стадіону “Автомобіліст” відбувся турнір з міні-футболу серед команд мікрорайонів міста Ужгород.

IMG_1854

Цей турнір був присвячений Дню матері, який відзначатиметься 13 травня. Участь у турнірі взяло 10 команд, які були розділені на три підгрупи. До першої увійшли Юніор-Проспект-1, Інваспорт-1, Легіон та вул. Минайська. Другу склали Юніор-Проспект-2, Інваспорт-2, Фаворит-Рома. У третій змагалися Шахта, вул. Загорська та вул. Нахімова. Згідно регламенту команди грали за коловою системою кожний з кожним. До стадії півфіналу виходили переможці підгруп та краща друга команда. Слід відразу зазначити, що боротьба за чемпіонство та призові місця точилася до останнього туру.

В результаті напружених футбольних баталій до півфіналу потрапили Інваспорт-1, Фаворит-Рома, вул. Нахімова та краща з других команд Легіон. У першому півфінальному матчі Легіон досить впевнено переграв нахімовців з рахунком 4:1, здобувши путівку до фіналу. У другій півфінальній зустрічі точилася боротьба принципових суперників Інваспорт-1 і команди Фаворит-Рома. З рахунком 5:3 перемогу здобули інваспортівці, ставши другим фіналістом турніру.

Невдахи півфіналів у серії післяматчевих пенальті вирішували долю третього місця. І тут фортуна усміхнулась команді Фаворит-Рома, яка з рахунком 2:0 здолали нахімовців.

Фінал Легіон – Інваспорт-1 виявився на славу. Тут була справжня футбольна “заруба”. Рахунок карколомно змінювався на користь то однієї команди, то іншої. На останній хвилині легіонівці вигравали 3:2. Та все ж в команди Інваспорт-1 знайшовся футболіст, Михайло Полянський, який двома влучними ударами за 35 сек. вирішив долю матчу, а з нею і чемпіона. 4:3 на користь підопічних Андрія Чегіля.

Таким чином, команди розташувались згідно зайнятих місць у наступному порядку:

  1. Інваспорт-1
  2. Легіон
  3. Фаворит-Рома
  4. Вул. Нахімова
  5. Шахта
  6. Інваспорт-2
  7. Загорська
  8. Юніор-Проспект-1
  9. Юніор-Проспект-2
  10. Вул. Минайська

Оргкомітетом турніру були визначені кращі в номінаціях:

Воротар – Куртей Роман (Фаворит-Рома)

Гравець – Полянський Михайло (Інваспорт-1)

Бомбардир – Роман Петро (Легіон)

На церемонії нагородження усі призери та номінанти були нагороджені почесними кубками, дипломами, грамотами, медалями різного ґатунку та статуетками від управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра).

Команда Інваспорт-1, яка стала переможцем турніру, виступала в складі: Балог Крістофер, Дерев’янко Ян, Басараб Іван, Райда Михайло, Зінич Юрій, Керечанин Михайло, Напуда Сергій, Полянський Михайло, тренер команди – Чегіль Андрій Андрійович.

IMG_1849

IMG_1855

 

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *