Анонси

АНОНС: Відбудеться 2 тур чемпіонату Берегівського районуПереглядів: 498 | 2018.05.11 11:35

У неділю, 13 травня, пройдуть ігри 2 туру чемпіонату Берегівського району з футболу.

52057494

ФК «Перехрестя» – ФК «Запсонь»

У першому турі футболісти Перехрестя гостювали в Кідьоші і зазнали розгромної поразки з рахунком 2:6, тож у другому на власному стадіоні команда докладе максимум зусиль, аби виправдати сподівання власних вболівальників. Але суперник у них не простий, це ФК «Запсонь», який в останні роки демонструє хорошу гру і регулярно є призером чемпіонату. До того ж, у першому турі в домашній грі вони розписали нічию з ФК «Вилок». Однозначно, ФК «Запсонь» намагатиметься привезти додому три залікові бали.

ФК «Батьово» – ФК «Кідьош»

Минулої неділі, у складній боротьбі на футбольному полі футболісти Батьова здобули перемогу 3:2 над ФК «Берегуйфолу. ФК «Кідьош» легко здолав опір ФК «Перехрестя» і впевнено переміг 6:2. Як домашня команда, так і гості ставлять високі завдання в чемпіонаті і прагнутимуть максимального результату. Гра буде цікавою і результат гри передбачити важко.

ФК «Вилок» – ФК «Берегуйфолу»

Старт чемпіонату для команди з Вилока можна назвати вдалим. Гостюючи в Запсоні привезли додому залікове очко. На домашньому полі прагнутимуть максимального результату. У свою чергу дебютант чемпіонату ФК «Берегуйфолу», гостюючи в Батьові показав хорошу гру і мав можливість здобути очко. Команда відчула, що проведена робота напередодні старту дає можливість нарівні грати з суперниками. Їдучи в Вилок не збираються бути статистами.

Федерація футболу Берегівського району

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *