Анонси

В Ужгороді відбулася гра-відповідь 1/4 фіналу Кубку України з гандболу (ФОТО)Переглядів: 336 | 2018.05.15 10:24

Ужгородські ГК «Карпати» вчора зіграли домашній матч чвертьфіналу Кубку України з гандболу з лідером вітчизняного чоловічого гандболу, учасником Ліги чемпіонів, запорізьким «Мотором».

IMG_0042

Власне, ще після першого чвертьфінального поєдинку, було зрозуміло, що нав’язати боротьбу за путівку до півфіналу Кубку України ужгородським гандболістам поки не до снаги. Перший матч закінчився впевненою перемогою «Мотору» – 46:24 (24:10). Але, гра з таким суперником є неоціненним досвідом для молодої ужгородської команди, не зважаючи на результат.

Варто відзначити, що днями «Мотор» оформив чергове чемпіонство в Суперлізі, перегравши головного конкурента – «ЗТР», а тому в Ужгород команда приїхала у піднесенному настрої. Грали самі і, як це не дивно звучить, – давали грати супернику. Нашим хлопцям у першій половині зустрічі вдалися кілька стрімких результативних атак, натомість гості змарнували ряд стовідсоткрових нагод, не в останню чергу й завдяки кіперу «Карпат» Владиславу Брензовичу. Протягом двадцяти хвилин ужгородці намагалися не відпускати далеко вперед суперника, поступаючись у 3-4 м’ячі, проте клас запорожців дався взнаки. Остання десятихвилинка була повністю за гостями, а відповідно і результат першого тайму – 13:24.

Початок другої половини зустрічі був за господарями, підопічні Андрія Хім’яка навіть трохи скоротили відставання у рахунку. А потім настала десятихвилинка «Мотору», під час якої у ворота «Карпат» влетіло 9 м’ячів. Відповісти ж ужгородці за цей час змогли лише одним результативним пострілом. Відірвавшись на майже 20 м’ячів гравці «Мотору» дещо розслабилися, припустилися ряду помилок у захисті, що призвело до кількох поспіль вилучень у їх складі. Та на перебіг матчу особливо не вплинуло. Фінальна сирена зафіксувала на табло суттєву перевагу чемпіона країни – 22:44.