Анонси

АНОНС: Першість області. Західна зона. 7 турПереглядів: 340 | 2018.06.02 13:58

3 червня зіграють свої поєдинки футболісти Західної зони.

DSC_7679

ФК «Заріччя» – ФК «Сільце»

Середняк приймає одного з аутсайдерів, хоч у турнірній таблиці команди розташувалися неподалік одна одної – на 9 й 12 місцях. Та за рахунок рідних стін саме «Заріччю» слід поки віддати перевагу.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Сокіл» (Кінчеш)

Це одна з «найрівніших» пар у турі. Невипадково команди є сусідами по «турнірці». «Карпати» як дебютант змагань приємно здивував на старті й за рахунок рідних стін може взяти очки цього разу. Удома, щоправда, колектив виступає зі змінним успіхом, але ж програвав лише лідерам. «Сокіл» хоч і діятиме на виїзді, та в цьому сезоні однозначно додав у якості гри. Правда, на виїзді поки очками похвалитися не може. Зважаючи на всі «за» і «проти», слід очікувати важкої гри. Долю матчу може визначити один точний удар, одна добре спланована атака чи елементарна помилка когось із суперників.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Боржава» (Довге)

У нинішніх господарів – чудова команда юнаків. Але на них у Шишлівцях зможуть розраховувати в майбутньому. А поки реалії такі, що доцільно тільки запитувати: скільки цього разу пропустить «Фаворит»? Якщо так, то все обійдеться без сенсації, і «Боржава» впевнено візьме своє. Якщо ж недооцінить суперника, то, звісно, може й поплатитися.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Н.Коропець»

Десята команда приймає друку, і цим уже можна визначити фаворита матчу. До того ж гості йдуть без поразок, а отже, досі в усіх виїзних поєдинках брали очки. Крім того, «Гірник» уже три матчі поспіль програє. Звідси висновок очевидний: або господарі долають ігрову кризу й беруть залікові пункти в матчі, або нижньокоропська команда вкотре доведе свій статус фаворита.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Колос» (Ракошино)

Ракошинці демонструють кращий рівень гри ніж минулого сезону. Як наслідок, перебувають у п’ятірці кращих команд. Футболісти з «Невицького замку» поки тільки з однією перемогою, але гратимуть удома. У цій зустрічі багато що залежатиме, наскільки команди зіграють у відкритий футбол. Важливо, що із трьох виїзних зустрічей у двох колосівці брали очки. Думається, більш ніж у два м’ячі переваги в цій зустрічі жоден із суперників не матиме.

ФК «Бобовище» – ФК «Дерцен»

Можна сміливо було б назвати «Бобовище» фаворитом матчу, якби не одна суттєва деталь. Мова про те, що зустрічаються лідери зони, третя й перша команди. Отож маємо центральну гру в турі. Суперники приблизно одного класу. Востаннє втрачали очки аж у першому турі. Відтоді – лише одні виграші. Усе ж шальки терезів привабливіші в бобовищанців: рідне поле й досвід виступів на такому рівні – суттєві аргументи. Та чи спрацюють вони в очній зустрічі очевидних претендентів на нагороди першості? Матч обіцяє неабияке протистояння.

За певних обставин гості й господарі очки в турі можуть розділити. Чи «спрацюють» ці обставини?

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *