Анонси

Закарпатські працівники органів ДФС взяли участь у спартакіаді на березі Чорного моря (ФОТО)Переглядів: 390 | 2018.06.05 10:57

Закарпатські ДФС-ники протягом трьох днів змагалися у міні-футболі, пляжному волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, боулінгу та стрільбі.

photo.47879

У загальному рейтингу наша команда посіла 11 місце.

Протягом минулих вихідних в Одесі пройшла Всеукраїнська спартакіада ДФС. Понад 700 співробітників фіскальних органів, серед яких і команда із Закарпаття, в кількості 22 учасники, взяли участь у змаганнях. Варто зазначити, що такий захід не відбувався з 2014 року і зараз ДФС відновлює формат спартакіади.

Найкращих результатів цьогоріч працівники органів ДФС Закарпаття досягли у футболі, волейболі та стрільбі, повідомила «Карпатському об’єктиву» ДФС у Закарпатській області.

Присутній на спартакіаді в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв зауважив, що такого рівня змагання – це більше, ніж просто данина здоровому способу життя. На своєму прикладі працівники органів ДФС показують, що єдність в спортивній команді може бути прикладом успіху й у повсякденній нашій роботі, де так само важливі взаємовиручка, дух здорового суперництва, постійне самовдосконалення та вміння не здаватися ні за яких обставин.

photo.47883

photo.47889

Карпатський об’єктив

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *