Анонси

АНОНС: Турнір на честь Андрія Гаваші святкуватиме ювілейПереглядів: 289 | 2018.06.06 11:28

V Міжнародні дитячо-юнацькі змагання з футболу стартують 10 серпня.

DSC_0558

Щойно завершилась робоча нарада щодо організації та проведення першого ювілейного турніру на честь Андрія Гаваші. Участь у ній взяли: голова ФФЗ Іван Дуран, директор СДЮСШОР Вадим Дьордь, голова комітету з проведення змагань ФФЗ Віктор Качур, менеджер міжнародних відносин «Благодійного фонду підтримки спортсменів та футболістів «Академія Футболу Карпатія»» Олександр Лавришин та головний редактор газети «Спорт-тайм» Степан Селменський. З-поміж пріоритетних питань: затвердження стадіонів, де проходитимуть матчі, розміщення гостей, харчування та забезпечення тренувального процесу. Наразі розглянули такі готельно-ресторанні комплекси, як: «Олімп», «Камелот», «Унгварський», «Прага».

Приїзд команд планується на 10 серпня поточного року. Наступні три дні проходитимуть матчі в групах. 14 серпня – вихідний, 15 – стикові поєдинки. 16 серпня – ігри за сьоме, п’яте, третє та перше місця, а також нагородження команд-учасниць. До слова, попередньо проведення матчів заплановано на стадіонах: «Автомобіліст», «Середнє», «Спартак», «Минай», «Авангард».

Уже стовідсотково можна стверджувати, що в змаганнях візьмуть участь передові дитячо-юнацькі команди Німеччини, Австрії, Угорщини, Словаччини та України. Під питанням – команди з Хорватії та Сербії. У попередніх турнірах на честь Андрія Гаваші були представники Німеччини, Румунії, Словаччини, Угорщини, України.

Нагадаємо, у турнірі візьмуть участь команди двох вікових категорій U-17 та U-15. Доросліші проводитимуть 2 тайми, тривалістю 40 хвилин (перерва – 10), молодші гратимуть по 35.

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *