Анонси

АНОНС: Фінал Кубка ЗакарпаттяПереглядів: 296 | 2018.06.08 09:48

Зустріч між ФК «Минай» і ФК «Вільхівці», природно, має свого фаворита. Чи є шанси у представника Тячівщини?

Zaproshennya-2

Справді: усе зрозуміло: «Минай» – краща команда в області на сьогодні. Гратиме вдома, в умовах відкриття свого стадіону. Потужна й зіграна в усіх ланках, із досвідом виступів на всеукраїнській арені. Тренується на рідному полі, тоді як їх суперник виступає на гірших і відмінних за покриттям газонах.

Справді, як зазначав тренер команди з Тячівщини, їй буде вкрай важко.

Що може зіграти на руку гостьовому колективу? По-перше, приїзд і підтримка рідних уболівальників. По-друге, досвід ряду гравців, які вже не вперше вийдуть у протистоянні з таким суперником. По-третє, вибір правильної (під суперника) тактики, щоб насамперед не підвів захист, щоб «Вільхівці» не розкрилися в матчі й мали шанс швидко перейти до контратак. Зрештою, це фінал, кожен прагнутиме перемогти. Відомі випадки, коли в таких матчах перемагали команди з нижчих ліг. Тому, враховуючи аргументи «за» і «проти», уже з цих міркувань завчасно називати переможцем того чи іншого учасника фіналу. А отже, говорити, що все зрозуміло.

Одне слово, не забігатимемо вперед, а просто хай претенденти на почесний трофей подарують, певен, ущерть заповненому стадіону справжній футбол. А переможе, звісно, той, хто виявиться кращим у реалізації створених моментів. Удалої гри і «Минаю», і «Вільхівцям»! А нам – обов’язково прийти на стадіон чи принаймні подивитися трансляцію матчу наживо й у такий спосіб теж підтримати обидва колективи!

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *