Анонси

ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь» ХустПереглядів: 271 | 2018.06.12 15:20

Підопічні Миколи Фанти задовольняються нічиєю і втрачають першу позицію.

08959804

Ужгородські юнаки були фаворитами перед грою, адже вони знаходяться в трійці лідерів чемпіонату. Чого не можна сказати про юнаків з Хусту які мали на половину менше очків.

З перших хвилин господарі захопили ініціативу і контролювали гру. Та створити щось небезпечне їм не вдавалось. Та перший небезпечний момент виявився успішним – Черевка змістився з лівого краю, обігравши захисника, і пробив у противохід голкіперу, який зачепив м’яч, але відбити не зміг – 1:0.

Та вже через 10 хвилин рахунок несподівано став рівним. Захисник господарів Бренько необачно виніс м’яча, круглий відскочив до Довбаки, який пройшовши захисника пробиває в ближній кут – 1:1. Більше моментів у першому таймі не було.

З початком другого тайму почалась більш жвава гра. Команди обмінялись моментами: спочатку Чопик обігравши захисника пробив, Романко відбив перед собою та з добиванням Довбаки Антон впорався. У наступній атаці Черевка вибіг з гострого кута на голкіпера та той скоротивши кут не дав забити лідеру атак ужгородців. Та все ж Ужгород мав хороший момент, коли Куприч вийшов один на один та Кисіль відбив ногами.

Отож, команди задовольняються одним очком. Боротьба за трійку лише загострюється.

Арбітр – Іван Варга

Асистенти – Михайло Лялюк, Михайло Райда

Делегат матчу – Михайло Митровський

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст», глядачів 100

ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь» Хуст 1:1

Голи: Черевка, 18 – Довбака, 27.

Ужгород : Антон Романко, Іван Рацин, Ярослав Ільков, Василь Куприч, Владислав Іонін, Іван Шкірта, Ростислав Микла, Роман Черевка, Сергій Рущак, Юрій Чучвич, Владислав Бринько

Запасні: Руслан Міцовда, Ростислав Горох, Сергій Курмаз, Артем Асеулюк, Максим Шеверя, Володимир Вачиля.

Тренер – Микола Фанта.

Оболонь: Станіслав Кисіль, Станіслав Божан, Василь Федурця, Ігор Довбака, Павло Улашин, Олександр Гангур, Владлен Поп, Ярослав Буковецький, Ярослав Вакаров, Денис Фляшко, Даниїл Чопик.

Запасні: Мирослав Чічіна, Андрій Буковецький, Денис Кришталь, Ігор Довбака, Олександр Лемко.

Тренер – Юрій Мовчан.

Юрко Канте

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *